Skocz do zawartości

ILE PAPIEROSóW


Rekomendowane odpowiedzi

Barrtek to w koncu ile mozna miec jeden dwa czy piec ?

Już wiem dokładnie, że jeden na łebka :)

 

qurim nie ma niby już granic, ale po autostradach krążą zoll'e i sprawdzają samochody (szczególnie busy przewożące ludzi) :)

 

Ja miałem ostatnio jak jechałem do Frankfurtu am Main przyjemność rozmawiać z Autobahn Polizei i sprawdzili mi cały samochód, a jest na niemieckich blachach :biggrin:

 

Trzeba uważać, bo na granicy nie sprawdzają, ale później można mieć ciepło... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim nie ma niby już granic, ale po autostradach krążą zoll'e i sprawdzają samochody (szczególnie busy przewożące ludzi) :wink:

 

UK ma granice strzezone lepirj niz ZSRR w roku 1970 :icon_twisted: Strach sie bac :bigrazz:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UK ma granice strzezone lepirj niz ZSRR w roku 1970 :icon_twisted: Strach sie bac :bigrazz:

 

:wink:

 

 

Taa. Dokładnie. Ale na widok polaków ręce im opadają więc czasem dadzą spokój... :crossy:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ,ale przeciez teraz nikt nie sprawdza granic w UE (poza jedną) to co nadal nie mozna??

 

Gdzie Ty dziecko zyjesz ? To ze nie ma strzezonych granic czy sluzb celnych na granicach nie ma nic wspolnego z kontrolami celnymi. Nie wiem jak ta sprawa wyglada w PL ale zapewne nie inaczej jak w Niemczech ( ze wzgledu na EU i Schengel ). Sluzba celna / celnicy maja prawo przeszukac Ci fure w kazdym miejscu i o kazdej porze dnia i nocy,

 

:flesje:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty dziecko zyjesz ? To ze nie ma strzezonych granic czy sluzb celnych na granicach nie ma nic wspolnego z kontrolami celnymi. Nie wiem jak ta sprawa wyglada w PL ale zapewne nie inaczej jak w Niemczech ( ze wzgledu na EU i Schengel ). Sluzba celna / celnicy maja prawo przeszukac Ci fure w kazdym miejscu i o kazdej porze dnia i nocy,

 

:flesje:

No dobra to ,ze maja prawo to nie znaczy ,ze muszą nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ,ze maja prawo to nie znaczy ,ze muszą nie??

 

Wez najpierw idz do roboty a pozniej dyskutuj. jak masz jakis obowiazek za ktory bierzesz pieniadze to musisz sie czyms wykazac. Kumasz ? Chyba, ze wydaje Ci sie , ze oni po prostu od parady sa, zeby po prostu byli i ogolnie fajowo bylo :)

 

No własnie pyta jak będa kontrolować :)

tu macie co i ile można http://www.mf.gov.pl/dokument.php?const=2&dzial=525&id=47196

 

 

I wszystko jasne

 

;)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez najpierw idz do roboty a pozniej dyskutuj. jak masz jakis obowiazek za ktory bierzesz pieniadze to musisz sie czyms wykazac. Kumasz ? Chyba, ze wydaje Ci sie , ze oni po prostu od parady sa, zeby po prostu byli i ogolnie fajowo bylo :icon_twisted:

I wszystko jasne

 

:clap:

1.nie spinaj się (ja sie tylko pytam...) :biggrin: :biggrin:

2.pracuje dorywcz ,ale widac mam za malo doswiadczenia ,zeby wiedziec takie rzeczy.

3.dzieki za odpowiedz :cool:

 

 

Pozdrawiam :crossy: i zycze wiekszego opanowania :crossy:

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie opłaca się tam już wozić

1 nie ma gdzie sprzedać (są małe targi - ale psiarnia łazi, jedynie małe sklepiki/kioski należące do polaków lub innych wschodnich)

2 trzepią straszliwie

 

skórka za wyprawkę

 

zarobisz 1, 2 trzeci piąty raz a na dziesiątym przywalą ci karę i aby odzyskać samochód musisz zapłacić - cały zarobek tracisz

 

jest pewna luka i da się zadziałać w tym temacie - więcej info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie opłaca się tam już wozić

1 nie ma gdzie sprzedać (są małe targi - ale psiarnia łazi, jedynie małe sklepiki/kioski należące do polaków lub innych wschodnich)

2 trzepią straszliwie

 

skórka za wyprawkę

 

zarobisz 1, 2 trzeci piąty raz a na dziesiątym przywalą ci karę i aby odzyskać samochód musisz zapłacić - cały zarobek tracisz

 

jest pewna luka i da się zadziałać w tym temacie - więcej info na priv

Witaj,mam problem wiozlem fajki do uk i mnie zlapali mialem 72 kartony ,zabrali mi tez auto.Jak bys mial jakis pomysl to napisz na poczte [email protected] pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,mam problem wiozlem fajki do uk i mnie zlapali mialem 72 kartony ,zabrali mi tez auto.Jak bys mial jakis pomysl to napisz na poczte [email protected] pozdrawiam.

 

Kup nawe auto, zapakuj 144 kartony i sprobuj jeszcze raz, moze nastepnym razem sie uda :evil:

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...