Skocz do zawartości

Motor Bike Show 14-16 Marca 2008


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestesmy juz po Expo 2008 - jak dla mnie podobnie jak rok temu bez rewelacji ,ale nie bylo az tak zle :) .Ciekawi mnie bardzo nowy obiekt Expo Silesia w ktorym odbeda sie taggi motocyklowe Motor Bike Show 2008 w dniach 14-16 marzec .Motor Bike Show Central Europe - bo tak brzmi pelna nazwa tego wydazenia zaoferuje nam 11.000 metrow kwadratowych.Jest to najnowoczesniejszy obiekt tego typu w Polsce .Co z tego wyniknie ... poczekajmy jeszcze miesiac a zobaczymy jak wypadnie przy Motocykl Expo 2008.

 

http://www.cardinall.com.pl/cardinall/inde...id=35&Itemid=65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2007 było w Zabrzu, może nie aż tak duże ale w lepszym (cieplejszym) terminie i dodatkowo powiązane z paradą i rozpoczęciem sezonu, targi motocyklowe jak może i śnieg będzie to tak jak giełda zimowa w sierpniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy juz po Expo 2008 - jak dla mnie podobnie jak rok temu bez rewelacji ,ale nie bylo az tak zle :) .Ciekawi mnie bardzo nowy obiekt Expo Silesia w ktorym odbeda sie taggi motocyklowe Motor Bike Show 2008 w dniach 14-16 marzec .Motor Bike Show Central Europe - bo tak brzmi pelna nazwa tego wydazenia zaoferuje nam 11.000 metrow kwadratowych.Jest to najnowoczesniejszy obiekt tego typu w Polsce .Co z tego wyniknie ... poczekajmy jeszcze miesiac a zobaczymy jak wypadnie przy Motocykl Expo 2008.

http://www.cardinall.com.pl/cardinall/inde...id=35&Itemid=65

Warszawski MBS zawsze byl kijowy i odbywal sie na Torwarze - miejscu kompletnie nie przystosowanym do

targow. Nie wiem jak bylo do tej pory na Slasku ale Silesia ponoc duza hala wiec moze nalezy sie spodziewac

tego co w Warszawie na Expo. Na rewelacje nie licz bo co moga w poltora miesiaca pokazac ci sami wystawcy?

Natomiast wiem, ze na jesieni ma w Warszawie byc oddana najnowoczesniejsza hala wystawowa i tam podobno

maja sie odbyc targi motocyklowe - chyba wlasnie MBS 2008.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś może program tych targów ? W jakich godzinach warto podjechać w konkretne dni ?

Mam zamiar wybrać się w sobotę, ale chyba niestety autem.

Dla zainteresowanych:

Bilety: 20 zł normalny, 10zł ulgowy,

Parking: 5zł samochód osobowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo bedzie to jedna z lepszych imprez w Polsce ( duzo ich nie mamy ) - i moge zaryzykowac stwierdzenie ,ze smialo moze konkurowac z Expo -chocby ze wzgledu na nowoczesna hale :notworthy: . Wszyscy wystawcy musza sie baaardzo postarac gdyz owy rejon jest dosc istotnym punktem sprzedazy w kazdej dziedzinie rynku motocyklowego . Potencjal jest wielki ...zobaczymy czy bedzie nas duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pojawie sie tam z Piotrkiem.Przydałby się właśnie jakiś program tych targów,żeby wiadomo było kiedy najlepiej tam wpaść

 

potwierdzam :-)

 

planuję wyjazd w sobotę ze srana, ale jak to wypali tego nie wiem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na wystawie , brakowało trochę ikry w tym wszystkim ... Ale było ok :notworthy: . Sporo pięknych maszyn , no i pięknych kobiet tez było parę :flesje: .

 

Najbardziej się zdziwiłem jak zobaczyłem wystawę Rometa , a to dla tego że maszynki całkiem całkiem , niczym nie przypominały poczciwego komara , no i wygląd miały fajny :flesje:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehe fajnie same sprzęty pooglądać i takie tam hostessy.

 

co racja to racja, ale tak jakoś wyszło, ze większość fotek zrobionych jest jak ja siedze, ale to też dla tego, że zawsze ktoś chciał siedziec i moto bez siedzącego ciężko było fajnie uchwycic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...