Skocz do zawartości

Sprzedam XJ 600N


Marcin (Maly)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przyszedł czas rozstać się z moją ukochaną i zmienić na coś większego.

Motocykl nabyłem 2 lata temu. Był sprowadzony. Od tego czasu zrobiłem nim około 15 kkm teraz ma coś około 26.100.

Jakieś 4 kkm temu (lato 2007) zrobiłem pełny serwis z wymianą opon (Pirelli Sport Demon) oleju (najwyzszej klasy Motul), łańcucha (D.I.D), zębatki przód, płynu hamulcowego i nie pamietam co jeszcze- ogólnie szykowałem moto na wyjazd do Chorwacji i robiłem wszystko co bylo konieczne i "na wszelki wypadek"

Motocykl NIGDY mnie nie zawiódł, NIGDY nim nie leżałem, na parkingu jakimś cudem tez mi się nie przewrócił:smile::P

Bez najmniejszego problemu zawiózł mnie do Chorwacji i z powrotem (w sumie 3.600 km)

Silnikowo nie zawodny nie wymagający wkładu fiinansowego.

Jedyna wada motocykla to mały pęcherzyk na zbiorniku po prawej stronie. W niczym nie przeszkadza ale na prośbę kupującego oddam do lakiernika na własny koszt, narazie nie mam zamiaru tego robić bo zaraz usłysze że moto po dzwonie bo zbiornik malowany.

Reszta motocykla pod względem wizualnym SUPER. Życze sobie żebym kupił następne moto od człowieka który dba o sprzęt tak samo jak ja dbam o moją XJ:)

Narazie nie mam zdjęć ale postaram się w tym tygodniu wrzucić pare fotek.

Nie ukrywam że chętniej bym ją sprzedal komuś z FORUM bo miło by było sprzedać ją takiemu zapaleńcowi jak ja i patrzec jak ją szanuje. Ceny jeszcze nie wymyśłiłem, czekam na propozycje...ale super tanio nie będzie bo tanio to znajdziesz sprowadzane składaki i odpicowane szroty z niemiec.

 

Ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt:

604-532-761

gg: 4048606

oraz PW

 

Pozdro

 

PS Szukam Hondy VFR V-tec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...