Skocz do zawartości

Moja "jedna jedyna" NSRka!


Maxel111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że nareszcie mogę wpisać się i w tym temacie! Dzisiaj nabyłem cudowną NSR 125, odblokowaną na całe szczęście. Jest trochę do roboty, między innymi wypadałoby pokleić plastiki z boku, ale mimo to niezwykle pozytywnie mnie zachwyciła! W porównaniu do poprzedniego simsona to niebo a ziemia dosłownie i w przenośni... Prawie 30 000 przebiegu, ale silniczek po remoncie, rej. na 125. Teraz tylko musze skupić się na zrobieniu A1 i... do zobaczenia na trasie mam nadzieję?

Zmieściła się do Opla Frontery long ;).

Fotki na razie jedynie z aukcji, jak zrobię własne to od razu na bikepics wrzucę...

 

http://www.bikepics.com/members/maxel111/98nsr125/

 

Pozdrawiam motojeźdzców :crossy: !

Edytowane przez Maxel111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brata eNeSeRowca :bigrazz: Dobry wybór, jak zresztą możesz przeczytać z komentarzy forumowiczów, NSRka to niezły początek motocyklowania, u mnie ten początek trwa już troszkę dłużej :D tak się rozkochałam w tym Maleństwie :icon_razz:

 

Przyjemności z jazdy i grzebania przy Kociaku, powodzenia na egzaminie, no i do zobaczenia na czarnym, oby zawsze bezpiecznym :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brata eNeSeRowca :clap:

 

>> Witam, witam ;-)

 

Dobry wybór, jak zresztą możesz przeczytać z komentarzy forumowiczów, NSRka to niezły początek motocyklowania, u mnie ten początek trwa już troszkę dłużej :D tak się rozkochałam w tym Maleństwie :D

 

>> Nie dziwię się, jest się w czym rozkochać ;-). Z każdą chwilą spędzoną przy NSR coraz bardziej mi się podoba.

 

Przyjemności z jazdy i grzebania przy Kociaku, powodzenia na egzaminie, no i do zobaczenia na czarnym, oby zawsze bezpiecznym :buttrock:

 

>> Dzięki bardzo, przyda się ;-). Szkoda tylko, że egzamin dopiero w czerwcu będzie, no, ale co zrobić. Kierownik PZMot nie chce mnie wypuścić na miasto <16 lat, a kończę niestety dopiero w maju. Zacznę w kwietniu, zrobię teorię, plac, a potem właśnie miasto. Szkoda, że trzeba tak długo czekać na egzamin (na kat. B 30 dni, nie wiem jak z motocyklami to wygląda, muszę się spytać.).

 

 

Gratulacje z faktu nabycie KAPITALNEGO sprzętu! Koniecznie przyjedź nią nam rozpoczęcie sezonu w POZNANIU:) Przyjemności!

 

>> Dzięki ;-). Na rozpoczęciu w Poznaniu raczej mnie nie będzie... 1. Wolałbym pojechać tam już legalnie... :). 2. 300 km w dwie strony bym jeszcze zniósł, ale patrz punkt 1. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Wszystkim dzięki za dobre słowa :biggrin: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...