Skocz do zawartości

Majówka 2008 opcja 2-ga


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do noclegu to moze lepeij ciut dalej od Budapesztu, moze jakies okoliczne gospodarstwa agro w pobliskich wsiach, zawze bedzie taniej.

 

Moim skromnym zdaniem na czas pobytu w Budapeszcie lepiej zatrzymać się w mieście. W końcu nie wiadomo w jakim stanie i o której bedziemy wracać ze zwiedzania ;) . Zresztą 14 E za nocleg w centrum (plusem jest parking) to nie jest wygórowana cena.

I jeszcze pytanie techniczne; ile noclegów przewidujemy w Budapeszcie a ile w Egerze (lub Tokaju)?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze pytanie techniczne; ile noclegów przewidujemy w Budapeszcie a ile w Egerze (lub Tokaju)?

Pzdr

 

 

To już było - ale wklejam jeszcze raz:

 

Jeśli chodzi o wstepny plan wyjazdu to wygląda tak: (na 5cio gwiazdkowce nie mamy kasy - lepiej przepić)

 

1. Wyjazd z Warszawy w sobotę 26.04 godziny ranne - do ustalenia

2 Dotarcie i nocleg w jaskiniach - Piekielne Doły - Czechy - spaliśmy tam w ubiegłym roku. 26.04 - wieczór ZA DARMO

3. 27.04 - wyjazd i zakwaterowanie w Pradze - HOSTEL KLAMKOVA - fajna i tania meta

4. 27,28.04 - PRAGA i jej atrakcje

5. 28 - Wyjazd do Budaesztu - jeszcze nie mamy mety - ale pewnie padnie na ten kemping, jeśli nie to coś sie znajdzie.

6. 29, 30.04 /i opcjonalnie 01.05/ Budapeszt - obadamy jak wyjdzie w praniu smile.gif

7. Być może Bratysława i koniecznie LIPTOVY MIKULAS - i AQUAPaRK smile.gif

8. Powrót do kraju

 

Co do Egeru i Tokaj-a ustalimy już w drodze - obadamy jak nam będzie szło itp...

To ma być wyjazd dla przyjemności a nie na date i godzine.....

 

 

BTW - morus - rezerwuj coś w Budapeszcie na 2 dni - daty masz wyżej. I rezerwuj w mieście bo jak sam zauważyłeś - ze zwiedzaniem bywa róźnie ;)

 

Wstępna rezerwacja na 12 osób. - czym taniej tym lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywałem się do tej pory bo nie byłem pewny czy będę miał wolony czas w majowy weekend. Teraz moge powiedzieć na 100% że jade z wami. Będe wyjeżdżał z Lublina razem z Aftysem. Tak więc dopisuję się do listy.

 

1. vigaCMHQ - vt600

2. woolkan

3. earl ???? - rozumiem, że jedzie

4. morus70

5. aftys6 - deuville

6. marcin - gsx 1400 ( na 50 %)

7. Autochton - KZ 1000 POLICE

8. Daddy

9. SlawQ - TDM 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zmodyfikujecie swoje plany i zamiast Pragi do Wiednia... tam 3 dni i do Budapesztu w środę?

 

Byłem w Pradze w zeszłym roku. Jest przepiękna ale na szybko nie ma sensu jej zwiedzać. Trzeba jej poświęcić więcej czasu. Ja na nogach zwiedzałem ją od niedzieli do środy od rana ok. 9.00 do nawet 1.00 w nocy. Wracałem w czwartek rano.

 

Fajną grupę zmontowaliście i pasuje mi ten Wasz plan ale Pragę jednak odpuszczam.

 

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zmodyfikujecie swoje plany i zamiast Pragi do Wiednia... tam 3 dni i do Budapesztu w środę?

 

Byłem w Pradze w zeszłym roku. Jest przepiękna ale na szybko nie ma sensu jej zwiedzać. Trzeba jej poświęcić więcej czasu. Ja na nogach zwiedzałem ją od niedzieli do środy od rana ok. 9.00 do nawet 1.00 w nocy. Wracałem w czwartek rano.

 

Fajną grupę zmontowaliście i pasuje mi ten Wasz plan ale Pragę jednak odpuszczam.

:biggrin:

hmmmm

raczej wątpie,

ja już sie napaliłem na węgry - bo ciągnie mnie w tamte rejony, krajów niemiecko języcznych mam jakoś dosyc :bigrazz:

nie wiem jak inni zdecyduja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców - za późno na zmianę planów.

Wiem, że nie damy rady Przgi obskoczyć przez 1,5 dnia - ale chociaż część starego mesta :bigrazz:

 

Zawsze możesz do nas dobić w Budapeszcie

 

BTW - morus70 - masz już jakąś metkę w Budapeszcie ???

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - morus70 - masz już jakąś metkę w Budapeszcie ???

 

Cześć

Wysłałem maila do kilku hosteli i w zasadzie w grę wchodzi tylko jedno miejsce www.grandhostel.com

W innych albo brak miejsc albo ceny są wyższe. Hostel jest trochę oddalony od centrum, minusem jest też blisko leżąca linia kolejowa (ale podobno atmosfera w hostelu to rekompensuje :icon_mrgreen: ). Plusem jest możliwość zaparkowania maszyn w ich ogrodzie za free. Ceny: osoba w pokoju 6-cio os. - 12 E/dobę, osoba w pokoju 4-ro os. - 13 E/dobę i osoba w dwójce 18 E/dobę.

Rezerwować tę miejscówkę czy może szukać jeszcz poprzez jakieś agencje turystyczne?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena wg mnie znośna,

dzisiaj juz pogadalem z chlopakami.

jada na 100%, a wiec dolaczymy sie do was w piotrkowie we trzech

teraz tylko czekac :D

 

może ustalmy wstępnie godzine.

O której wyjedziecie ze stolicy, my mamy porownywalna droge wiec wyjedziemy tak samo, w 2 godz damy rade doleciec z lublina do piotrkowa.

Wiec wg ustalen biore apteczke - prawdziwa motocyklowa :icon_razz:

SławQ bierze zestaw narzedzi.

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wysłałem maila do kilku hosteli i w zasadzie w grę wchodzi tylko jedno miejsce www.grandhostel.com

W innych albo brak miejsc albo ceny są wyższe. Hostel jest trochę oddalony od centrum, minusem jest też blisko leżąca linia kolejowa (ale podobno atmosfera w hostelu to rekompensuje :) ). Plusem jest możliwość zaparkowania maszyn w ich ogrodzie za free. Ceny: osoba w pokoju 6-cio os. - 12 E/dobę, osoba w pokoju 4-ro os. - 13 E/dobę i osoba w dwójce 18 E/dobę.

Rezerwować tę miejscówkę czy może szukać jeszcz poprzez jakieś agencje turystyczne?

Pzdr

 

 

Rezerwuj - wstepnie 14 miejsc - ale zaznacz ze moze byc wiecej - najwyzej bedziem spali na karimatach :P

 

REZERWUJ 2 noclegi z 29/30 kwietnia i 30/1 maja

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuj - wstepnie 14 miejsc - ale zaznacz ze moze byc wiecej - najwyzej bedziem spali na karimatach :)

 

REZERWUJ 2 noclegi z 29/30 kwietnia i 30/1 maja

 

Rozumiem, że przesunął się termin wyjazdu z Pragi z 28 na 29?

A i jeszcze jedno; z tego co wyczytałem święto klasy robotniczej tradycyjnie obchodzone jest w Lasku Miejskim (to taki park). Podobno piwo leje się hektolitrami, może się zintegrujemy ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że przesunął się termin wyjazdu z Pragi z 28 na 29?

A i jeszcze jedno; z tego co wyczytałem święto klasy robotniczej tradycyjnie obchodzone jest w Lasku Miejskim (to taki park). Podobno piwo leje się hektolitrami, może się zintegrujemy :lapad: ?

 

Przesunął się termin wyjazdu bo nie ma sensu wylatywac z Pragi do Budy na wieczór - wylecimy sobie rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...