Skocz do zawartości

Majówka 2008 opcja 2-ga


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja jade

jak mi kierowni nie da wolnego to go postarsze ze zloze wypowiedzenie ;)

jak narazie do skladu t\dalacze ja;

 

aftys6 - deuville

marcin - gsx 1400 ( na 50 %)

 

co doreszty bede gadal z ludziskami

 

p.s. zabieracie namioty itd czy nocowansko tylko na salonach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ: Przy dopisywaniu kopiujcie pełną listę i dopisujcie się poniżej !!!!!!!

 

1. vigaCMHQ

2. woolkan

3. earl ???? - rozumiem, że jedzie

4. morus70

5. aftys6 - deuville

6. marcin - gsx 1400 ( na 50 %)

 

 

aftys ---> namiotów nie zabieramy ale karimaty i śpiwory TAK.

Pierwszy nocleg jest w Piekielnych Dołach ( http://www.pekelne-doly.cz/ ) - tam śpisz w jaskini obok moto... temperatura około 14 stopni.

 

pozdro!!!!

 

PS: a tu link do naszej ostatniej wyprawy do Pragi - poczytajcie opisy i wrażenia pod koniec wątku:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...&hl=Praga&st=60

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aftys ---> namiotów nie zabieramy ale karimaty i śpiwory TAK.

Pierwszy nocleg jest w Piekielnych Dołach ( http://www.pekelne-doly.cz/ ) - tam śpisz w jaskini obok moto... temperatura około 14 stopni.

 

 

a beda tam niedźwiedzie w tych jaskiniach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Poldek, że nowego GSa chcesz trzymać w zamknięciu, lecz taki mały spacerek naprawdę dobrze mu zrobi.

 

Chyba zaopatrzę się w przewodniki Węgier, Budapesztu i jakieś mapki tak na wszelki wypadek gdybyśmy chcieli także coś pozwiedzać :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Poldek, że nowego GSa chcesz trzymać w zamknięciu, lecz taki mały spacerek naprawdę dobrze mu zrobi.

 

Chyba zaopatrzę się w przewodniki Węgier, Budapesztu i jakieś mapki tak na wszelki wypadek gdybyśmy chcieli także coś pozwiedzać :icon_rolleyes: .

 

 

Ooo.... nie wykluczone że się uda.

Z tymi przewodnikami i mapami - super pomysł:

 

NINIEJSZYM - MIANUJĘ SZEREGOWEGO WOLKAN-a KARTOGRAFEM I PRZEWODNIKIEM WYPRAWY :wink:

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ja też bym się pisał na ten wyjazd z aftysem i ekipą z lubelszczyzny. Na razie nie na 100% bo do maja to jeszcze ponad 2 m-ce i jeszcze wszystko może się zmienić. Wprawdzie byłem w zeszłym roku u naszych południowych sąsiadów ale tylko przelotem i chciałbym dokładniej zjeździć te kraje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z grubsza wygląda nasze kółko:

 

 

http://viga2000.itsa.pl/pliki/Image2.jpg

 

 

PS: WAŻNE !!! - Pragnę Was poinformować, że na naszą wycieczkę pojedzie również ktoś z moich przyjaciół a może nawet kilku ze szkoły Pro-Motor - więc będzie okazja podpytać i podszkolić się co-nieco :icon_biggrin:))_)

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i szlag mnie trafia że sprzedałem moto.

Aż mnie wszystko swędzi pod skórą, żeby sobie coś kupić i z wami uderzyć na południe...

Ale żona mówi nie. Dopiero jak synek dorośnie... :icon_twisted:

 

PS. Nie chwaliłem się.. Urodził mi się syn! Tomek ma już 8 tygodni. Fajny z niego gość, ale nieźle daje w kość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i szlag mnie trafia że sprzedałem moto.

Aż mnie wszystko swędzi pod skórą, żeby sobie coś kupić i z wami uderzyć na południe...

Ale żona mówi nie. Dopiero jak synek dorośnie... :buttrock:

Hmmm... ciekawe w czym przeszkadza małe dziecko w jeździe na motocyklu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i szlag mnie trafia że sprzedałem moto.

Aż mnie wszystko swędzi pod skórą, żeby sobie coś kupić i z wami uderzyć na południe...

Ale żona mówi nie. Dopiero jak synek dorośnie... :bigrazz:

 

PS. Nie chwaliłem się.. Urodził mi się syn! Tomek ma już 8 tygodni. Fajny z niego gość, ale nieźle daje w kość.

 

 

cholera ruso - szkoda że ciebie nie będzie :bigrazz: - może żonke zdążysz przekonać??? w końcu masz na to jeszcze pare dni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z grubsza wygląda nasze kółko:

http://viga2000.itsa.pl/pliki/Image2.jpg

PS: WAŻNE !!! - Pragnę Was poinformować, że na naszą wycieczkę pojedzie również ktoś z moich przyjaciół a może nawet kilku ze szkoły Pro-Motor - więc będzie okazja podpytać i podszkolić się co-nieco :bigrazz:))_)

piekna trasa, teraz to juz napewno jade,

a ile to mzoe byc km tak plus minus ??

i czy bedzie duzo serpentynek i dlugich szybkich winkielkow ?? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...