Skocz do zawartości

Dziwne znalezisko... w baku...


Wochu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku też myślałem, że będzie to coś do "usprawniania" paliwa... Ale poszukałem i znalazłem to co znaleźliśmy... Ktoś stwierdził, że może firma miał kilka motorków i tak je identyfikowała... Swoją drogą to jak byście widzieli moją minę jak to wypadło.. hehe bezcenne;) myślałem, że wyleci jakaś nakrętka czy podkładka a tu masz ;P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledne myslenie. :icon_twisted:

To jest wskaznik poziomu paliwa, dzieki ktoremu w motocyklach wyposazonych przy zegarze w kontrolke, wiesz ile masz jeszcze paliwa. :lalag:

Jak to wywalisz to ktoregos dnia staniesz gdzies w szczerym polu :biggrin:

 

 

heheheheheheheh dobry kawał :icon_twisted:

 

a ciakawe względem czego mierzy? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]a ciakawe względem czego mierzy? :crossy:

 

Wzgledem tego jak mocno sie w zakrety skladasz :icon_mrgreen: :P

Jeszcze tylko musisz uwzgladnic stopien nachylenia jezdni, warunki atmosferyczne i % kiedy Ci jakis puszkasz wyskoczy :P

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja już wiem co to jest...

 

 

...ogladaliście Facetów w Czerni tam było to wyjaśnionie- wszechświat w innym wszech świecie....

 

...no i to masz szczęście odnalazłeś galaktyke TroVaN a liczba 300 to liczba milionów gwiazd znajdujących się w niej :P

 

 

Kurde strzż tego skarbu bo dla kosmitów to łakomy kąsek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja już wiem co to jest...

...ogladaliście Facetów w Czerni tam było to wyjaśnionie- wszechświat w innym wszech świecie....

 

...no i to masz szczęście odnalazłeś galaktyke TroVaN a liczba 300 to liczba milionów gwiazd znajdujących się w niej :P

Kurde strzż tego skarbu bo dla kosmitów to łakomy kąsek :)

 

 

napewno ma ukryty wewnątrz zakodowany bilet ztm w razie braku paliwa :P wtedy to cudo samo wyskakuje z baku i jadziesz autobusem :P

 

a moze to czarna skrzynka? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...