Skocz do zawartości

ebay wysylka z niemiec ??


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz kupić na ebayu i zapłacić PayPal'em :lalag:

Ostatnio tak zamawiałem tylną lampę i kierunki...

Paczka miałem u siebie już po 4 dniach :biggrin:

 

Innym wyjściem jest przelew z banku, w mBanku kumplowi wyszło ostatnio coś ok. 30zł za przelew, ale nie pamiętam od jakiej sumy :clap:

 

Chyba, że sprzedający zgodzi się wysłać do Polski za pobraniem przez DHL i zapłacisz w zł/€ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1120744 objaśniłem co i jak.

P.S. Wysokość przelewu nie ma wpływu na wysokość prowizji (w moim banku). Zawsze 5zł, dopóki IBAN i SWIFT się zgadzają.

Przelew w okienku to koszt 50zł. E-banking rulez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mowiac to raczej nikt Ci za pobraniem nic nie wysle. Sprzedaje sie po to any dostac kase a nie na slepo inwestowac w wysylke bez jakiejkolwiek gwarancji, ze zamawiajacy zaplaci. Poszedl bys na taki uklad ?

 

Po to jest Pay Pal lub po to sprzedajacy podaje konto do przelewu.

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mowiac to raczej nikt Ci za pobraniem nic nie wysle. Sprzedaje sie po to any dostac kase a nie na slepo inwestowac w wysylke bez jakiejkolwiek gwarancji, ze zamawiajacy zaplaci. Poszedl bys na taki uklad ?

 

Po to jest Pay Pal lub po to sprzedajacy podaje konto do przelewu.

 

:rolleyes:

 

Tyle tylko że jak ci zależy na sprzedaży swojego towaru to robisz wszystko żeby przyciągnąć klienta i starasz się mu ułatwić maksymalnie zakup. W zasadzie to samo może powiedzieć kupujący: "dlaczego mam przelewać kasę bez żadnej gwarancji że otrzymam przesyłkę".

Naprzykład w Szwecji tak zwana "przesyłka za pobraniem" jest tak samo popularna jak w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie po to jest Pay Pal = ograniczenie ryzyka do 0. Pozatym mylicz pojecia. To ze przesylki nacjonalne tak funkcjonuja to zupelnie inna bajka, na placzczyznie miedzynarodowej jest zupelnie inna bajka. Co ionnego zainwestowac 5,- € a co innego 17,- €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ks-rider pisze.

Osobiście nie mam oporów kupowania z uprzednią wpłata na konto.

Na ebay kupiłem sprężyny od ludzi z 920 komentarzami, 99,9% z nich to pozytywy.

Kupiłem opony z mynetmoto.com, zrobiłem przedpłate i przyszły, sklep, rzetelna firma. Mamy XXI wiek, a złodziei się ściga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy XXI wiek, a złodziei się ściga

Chyba żartujesz?

Wejście do UE wiele w handlu zagranicznym nam, Polakom ułatwiło i chodzi tu głównie o bezpieczeństwo zawartej umowy.

Przed 2004 z kupowaniem na jebaju różnie bywało, zwłaszca od delikatnie mówiąc, nieniemców. Przećwiczone na własnej skórze.

Założyciel wątku, jak mniemam ma 20 km do niemcowni, niech założy sobie e-konto w np. SPARKASSA i robi przelewy za grosze.

Dobrze, że nie głosowałem na samoobronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...