Skocz do zawartości

rejestracja samochodu


melon19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprowadziłem rozbity samochód z usa i poopłacałem już wszystkie cła akcyzy itd

Samochód jest właśnie w warsztacie i czeka na naprawę, a przede mną jeszcze zrobienie przeglądu, ubezpieczenie i zarejestrowanie i tutaj pojawia się problem, bo koleś na stacji diagnostycznej powiedział mi że nie zrobi przeglądu, bo nt mojego samochodu nie ma żadnych danych a jedyne co znalazł w internecie to jego wymiary. Dla porządku dodam że samochód to nissan versa (tiida w europie). Samochód z tego z widziałem w dokumentach posiada salvage title.

 

Możliwe, że niedokładnie opisałem swój problem więc czy ktoś mógłby mi napisać jaki jest proces rejestracji samochodu z usa? Czy w tym roku weszła jakaś ustawa dot aut z usa która utrudniałaby rejestrację. Dla formalności dodam, że przegooglowałem już bardzo dużo i większość informacji które znalazłem są dosyć stare i nie wiem jak się mają do mojego problemu.

 

Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowaniem problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie może pomóc rzeczoznawsa sądowy. on na podstawie Twoich papierów jakie posiadasz i swoich katalogów wyda opinie i z tą opinią udajesz sie na przegląd. Taka opinia kosztuje w granicach 100-150zł, dołączana jest także do dokumentacji do rejestracji.Miałem taki sam problem z motorem wiec wiem czym to pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...