Skocz do zawartości

Do użytkowników Contiroadattack oraz Contisportattack


Vatzeque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

A jednak jest mozliwe wykonanie blednie opon.

Kurde, bardzo zaluje, ze juz nie mam zdjec, aby tu pokazac, ale kiedys na bazarze w Katowicach widzialem dwie identyczne opony Heidenau - jedna na felge 17 cali, a druga 18 cali. I strzalki byly odwrotnie na tych gumach, a wszystkie pozostale oznaczenia, wzor bieznika byly identyczne. Mialem zrobione zdjecia tych opon i je kiedys tu na forum zarzucilem, ale sluch po nich zaginal :].

 

I jak sie jezdzi na Continentalach? Zastanawiam sie nad kupnem takich gum do CBF - bo sa najtansze na Mynetmoto :buttrock:.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu, jesteś pewien, że opony były przeznaczone na ten sam koniec motocykla? :)

Na nowych oponach jeszcze nei śmigałem, bo się motor "robi" :/ ale w weekend już na pewno odbieram.

Co by się pogoda nie zeszmaciła (pukpuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Pewien, pewien :banghead:.

To byly te oponki:

Heidenau Wings 130/70/18 bieznik K64 indeks 63H

Heidenau Wings 130/70/17 bieznik K64 indeks 62H

 

Mialem zdjecia obydwu. Identyczne, a strzalki przeciwnie.

Tu jest link do watku w ktorym trwala dyskusja, ale juz nie ma tam tez zdjec:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=Heidenau&st=20

 

Jak juz cos o tych Continentalach bedziesz wiedzial, to daj znac. Moje oponki jeszcze pare tysi polataja, ale bankowo w pierwszej polowie sezonu czeka mnie zmiana :biggrin:.

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę już pojeździłem na Roadattackach.

Na początek zaznaczę, że miałem założone Battlaxy BT 54 i 45, złe nie były.

Moje umiejętności nie są miażdżące (jeszcze :cool: ) po 3 latach na motorze, ale na tych oponach wiem, że mogę sporo i psychicznie jest inne podejście do jazdy.

Co do samej opony to daje niesamowite wyczucie tego, co się dzieje w miejscu styku opony z nawierzchnią. Jadąć na rondzie na zimnych oponach czuję od samego początku jak stopniowo mi opona ucieka, rewelka normalnie.

Jak wcześniej wspomniałem. Wielkiego doświadczenia nie mam, ale na moim Bandicie składam się głębiej niż znajomy na Fazerze, który jeździ od 8 lat. On jeździ na oponach dobieranych raczej przypadkowo, leżakowane, byle jak najtaniej.

Ja położyłem nacisk na komplet opon jednego modelu, nowych i firmowych. Różnicę widać na zakrętach.

Kurs Euro na dzień dzisiejszy to circa 3,4PLN

Komplet na mynetmoto.com kosztuje z przesyłką 205EUR, czyli na Złote to jest 697. Naprawdę koszt nieduży, a możliwości i bezpieczeństwo opony dają nam spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...