Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w ogóle całego go owiń folią i odstaw w kąt :icon_mrgreen:

No jest to jakieś rozwiązanie, ale dlaczego zaraz tak drastycznie :biggrin:

Niektórzy są wiekszymi estetami, niektórzy nie. Ja osobiście lubie pojeździć nieporysowanym sprzętem.

Niezależnie od rozbieżności poglądów szacun dla wszystkich posiadaczy tego szlachetnego sprzętu.

Mamut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam niebieskie bydle i strasznie lakier sie rysuje :icon_mrgreen:

Apropos Klaudiusz,jak Ci sie udało uzyskać tak niskie spalanie na trasie?

Mi to tak gdzieś ok.6.2 jadąc spokojnie,ale nie autostardą,czyli częsta zmiana biegów i takie tam.

Dwie sprawy:

 

- Mi tak zawsze pali jak sie leci z mniej więcej stałą prędkością.

- No a jak z Rebelem gdzies lecimy to normalnie "Driving Miss Daisy" i wtedy jeszcze mnie pali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z takim dziwnym pytankiem

Nabyłem wydech Leovince dedykowany do B12 no i za chiny nie moge db kilera wydostać

Po odkręceniu tej śrubki niby wszystko powinno iśc a to nic stoi jak wryty

Czy ktos się spotkał juz z tym problemem i moze mi pomóc

Zazwyczej db killery łatwo wychodzą a to nie wiem

tłumik to

GSF 1200 Bandit EVO 2 Slip on EG ABE

Oval alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekbuli, zjedz porządne sniadanko, ściśnij się mocno paskiem w pasie, wydaj okrzyk zwycięzcy a dB killer puści......ja tak zrobiłem :crossy: A tak na prawde to ten element musi wyjść. Spróbuj wyciągając go przekręcając jednocześnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie urwiesz. Zakończenie dB killera jest półkoliste i wciśnięty jest on w puszke. Ja wykręciłem śrubeczke i nie musiałem się szarpać.

Powodzenia.

 

 

hehe ja najpierw sie poszarpałem....a ze się nie udało to młotek wybijak i wypukałem drania w druga stronę :) :icon_mrgreen: .... fakt tylko ze juz się do nieczego killerek nie nadaje...ale na cholerę mi on :icon_evil: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...