Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

dzis zbudzilem bandita z zimowego snu.... :) niestety wyjechac nie mam szans... ulica przejezdna tylko czolgiem :banghead: ale mam nadz ze szybko sie osuszy i dotre do asfaltu...a wtedy..... :icon_evil: pogadamy sobie jak lubimy najbardziej :icon_biggrin:

 

urywek z pierwszego przesluchania brzmi dosc obiecujaco :)

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=1714099264158741261

Rysiu, pięknie, pięknie ale powiedz lepiej skąd masz takie piekne siedzonko :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu, pięknie, pięknie ale powiedz lepiej skąd masz takie piekne siedzonko :icon_biggrin:

 

 

a no niespotykane co? - to tissot'a wytwor- kupilem z maszyna jak tylko przyjechalo do nas z Francji 3 lata temu - calosc wraz ze skora na bak wyglada wzglednie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktos na zakupach motocyklowych w Berlinie??

Znalazłem w necie adresy sklepów LOUIS, POLO ale chyba nie starczy mi czasu żeby znaleźć ten najlepszy i w miarę tani. Jakieś podpowiedzi gdzie uderzyć zeby załatwić wszystko szybko i tanio ?? cool.gif

Ja w tym roku chce lecieć na targi do Berlina (23-25.03.2007 )jak pogoda będzie oki to lece koniem koniecznie

moze sie spotkamy

Edytowane przez MOTOWARIAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku chce lecieć na targi do Berlina (23-25.03.2007 )jak pogoda będzie oki to lece koniem koniecznie

Jestem za, również wybiorę się konno, jeśli tylko laski mnie (o)puszczą :biggrin:

 

Obstawiam piątek - jedziesz przez Kołbaskowo?

Pewnie jak zwykle w dziale z tunningiem będzie kilka interesujących wydumek z Bandytów :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde a ja musze puszka :buttrock: no ale jedziemy busem,całą ekipą ;) do zobaczenia na stoisku.

O sklepy pytałem bo będę w Berlinie dwa tygodnie przed targami.

A jak jest z zakupami na targach tzn. można coś kupić czy tylko popatrzeć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde a ja musze puszka :evil: no ale jedziemy busem,całą ekipą :) do zobaczenia na stoisku.

O sklepy pytałem bo będę w Berlinie dwa tygodnie przed targami.

A jak jest z zakupami na targach tzn. można coś kupić czy tylko popatrzeć ???

 

 

Odpuść sobie zakupy u louisa i innych jesli bedziesz także na targach.........

 

Tam bedzie szaleństwo :crossy: : na stoiskach producenci i sklepy bedą ścigać sie angebotami :)

 

można wyrwać markowe fanty w cenach tandet, a jak bedziesz w odpowiednim czasie i miejscu to załapiesz sie na prezenciki ;)

 

 

jeśli bedziesz miał 2 tyg. to pobiegaj po motosklepach w B. i wybieraj, przymierzaj, decyduj a potem poluj na te rzeczy na targach.......... bedzie taniej

 

pomyslnych łowów - DARZ BÓR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale euforia, obudziałem dzisiaj maszyne ze snu, akurat jak wygrzebałem go z garażu zaczęło padać ale nie mogło mnie już to zatrzymać, zasuwałem w deszczu i cieszyłem się jak dziecko, jestem cały mokry ale czuje się zaje...iście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem kto, ale GUMBEJ chyba się zainspirował czupryną REBELA.... Dla mnie rewela bigrazz.gif

Niedługo będzie można montować zespół rockowy stylizowany na lata 80

No coś na podobienstwo EUROPE :buttrock: albo TWISTED SISTERS :banghead:

Rysiu, pięknie, pięknie ale powiedz lepiej skąd masz takie piekne siedzonko biggrin.gif

Easy man :D sprawimy sobie takie.....albo nawet jeszcze ładniejsze :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sklepy pytałem bo będę w Berlinie dwa tygodnie przed targami.

http://www.motocykl.org/sklepy.php

 

Duży Louis to Holzhauser Str. Warto też wybrać się na Bundesalle, jest tam pare sklepów z motoakcesoriami (w tym Polo, Gerick) oraz niezły Doner Kebab w okolicy stacji Shella :)

 

W razie pytań, wal na priv.

 

Odpuść sobie zakupy u louisa i innych jesli bedziesz także na targach.........

Niekoniecznie :P Przy okazji targów także w sklepach trafiają się niezłe promocje (w ubiegłym roku ja i moi znajomi zrobiliśmy w nich zdecydowanie większe zakupy niz na samych targach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, również wybiorę się konno, jeśli tylko laski mnie (o)puszczą icon_biggrin.gif

 

Obstawiam piątek - jedziesz przez Kołbaskowo?

Pewnie jak zwykle w dziale z tunningiem będzie kilka interesujących wydumek z Bandytów buttrock.gif

Pewnie że przez Kiełbaskowo

jak będzie bliżej terminu to sie zgadamy

Pozdro

Edytowane przez MOTOWARIAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mają koledzy LosBanditos z zachodnich stron naszego Kaczolandu.Dwie godzinki (może nawet krócej) i już są w Berlinie.

Może by tak zorganizować jakiś wspólny wypad na odpust do Berlina i pobuszować po sklepach z akcesoriami do motocykli.

Pewnie jakaś ekipa z centralnej polski się zbierze.W drodze powrotnej wielkopolanie użyczą nam gościny (wieczorne pieczenie prosiaka z mocnym polewaniem wywarem chmielowym) a z samego rana :flesje: powrót do domciu.

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mają koledzy LosBanditos z zachodnich stron naszego Kaczolandu.Dwie godzinki (może nawet krócej) i już są w Berlinie.

Może by tak zorganizować jakiś wspólny wypad na odpust do Berlina i pobuszować po sklepach z akcesoriami do motocykli.

Pewnie jakaś ekipa z centralnej polski się zbierze.W drodze powrotnej wielkopolanie użyczą nam gościny (wieczorne pieczenie prosiaka z mocnym polewaniem wywarem chmielowym) a z samego rana :biggrin: powrót do domciu.

POZDRO

Jestem za :biggrin: Traska spoko, od Strykowa prawie non-stop Autostrada :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...