Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Klaudiusz.... a Ty? przywdziej moze jakis kolor.... bo tak bez wlosow caly czas to... zimno...?? ;)

Monia, spokojnie, zastanawiam sie nad kolorem, wiesz że to nie takie proste :icon_eek:

 

iiiiiiiiiiiiiiha

W Warszawie dziś między 11:00 a 15:00 będzie około 10 stopni i najmniejsza wilgotność w ciągu dnia!!!

Lece docierać silniczek! :flesje:

No chyba powoli zaczniemy latać, ja narazie na Latawcu :flesje: Dzisiaj znów widziałem Bandyte koło mojej chaty :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powiem moze tak... zaden z tych dwoch kolorow do mnie nie przemawia cool.gif

w koncu jestem brunetka, no nie ??

Spoko Monia dla Ciebie moge na każdy kolorek się przemalować :) nawet moge zostać super brunetką :biggrin:

Tak na serio teraz to czy Twój sprzęcik znowu pod chmurką widziałaś?Zabieraj go od tych kombinatorków jak tak podchodzą do Ciebie.

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Monia dla Ciebie moge na każdy kolorek się przemalować :icon_mrgreen: nawet moge zostać super brunetką :icon_razz:

 

Tak na serio teraz to czy Twój sprzęcik znowu pod chmurką widziałaś?Zabieraj go od tych kombinatorków jak tak podchodzą do Ciebie.

 

 

....chcesz mi konkurencje robic?? :bigrazz:

 

...a moto zabieram jak tylko wroce z balangi :cool: ... w poniedzialek... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chcesz mi konkurencje robic?? bigrazz.gif

Wiem ,że nie mam szans ale spróbować zawsze warto :icon_mrgreen:

...a moto zabieram jak tylko wroce z balangi cool.gif ... w poniedzialek... wink.gif

Mam nadzieje ,ze do tego czasu nic nie spaprają.Jakby co to pisz a przyjedziemy z odsieczą :icon_razz:

Pozdro i miłej babskiej balangi 4rumowej.Tak? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiiiiiiiiiiiiha

W Warszawie dziś między 11:00 a 15:00 będzie około 10 stopni i najmniejsza wilgotność w ciągu dnia!!!

Lece docierać silniczek! :icon_mrgreen:

 

Tu jest link do zajefajnej strony z prognozą pogody:

http://meteo.icm.edu.pl/

 

Na mapce Polski po lewej stronie kliknij na swoje miasto i otworzy się okno ze szczegółami. Niczego lepszego jeszcze nie wymyślili... Ukłon w stronę studentów UW. :cool:

 

 

u mnie jak zwykle lipa tylko deszcz i deszcz jak w wietnamie jakimś :evil:

jeszcze chyba musze poczekac na pierwsze jazdy... :evil:

....chcesz mi konkurencje robic?? :bigrazz:

 

...a moto zabieram jak tylko wroce z balangi :cool: ... w poniedzialek... :wink:

 

 

Monia ratuj bandziora, w razie draki wołaj :icon_razz: :wink: bedą musieli interes zwinać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dziś 3 godziny :icon_mrgreen: Prognoza częściowo się sprawdziła, tzn. było ciepło ale już nie tak sucho... W Nieporęcie złapał mnie deszcz ale nie wymiękłem. Jeszcze ze 4-5 takich dni i dotrę moto :lalag:

PS. Klaudiusz, rękawiczki się sprawdziły. Nie przemiękły i dopiero pod koniec czułem lekki ziąb w końcówki palców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dziś 3 godziny :lalag: Prognoza częściowo się sprawdziła, tzn. było ciepło ale już nie tak sucho... W Nieporęcie złapał mnie deszcz ale nie wymiękłem. Jeszcze ze 4-5 takich dni i dotrę moto :D

PS. Klaudiusz, rękawiczki się sprawdziły. Nie przemiękły i dopiero pod koniec czułem lekki ziąb w końcówki palców :)

Zazdroszcze jak cholera, może niedługo razem będziemy docierać sprzęty :) Dołączy Rebel i 3 Bandziory będą siały postrach w Wafce :icon_mrgreen:

 

Co do rękawiczek to dobrze wiedzieć że sie sprawdzają, troszke zaryzykowaliśmy z Marcinem ale widać że było warto :)

 

p.s. W jaki sposób kazali ci docierać sprzęta? Jakie wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze jak cholera, może niedługo razem będziemy docierać sprzęty :biggrin: Dołączy Rebel i 3 Bandziory będą siały postrach w Wafce

 

Sie wie! Warszawka :cool:

 

Co do rękawiczek to dobrze wiedzieć że sie sprawdzają, troszke zaryzykowaliśmy z Marcinem ale widać że było warto

 

Tak, są ciepłe, ale całe mi się uświniły. Chlapało spod kół i te białe elementy na palcach rękawiczek są dokładnie w tej części, której używam jako wycieraczek :bigrazz:

Ale spoko. Jak rękawiczki przeschną to się powyciera...

 

p.s. W jaki sposób kazali ci docierać sprzęta? Jakie wskazówki?

Mówili to co wszyscy czyli nie przekraczać połowy skali obrotów i do tej pierwszej połowy nie odkręcać zbyt szybko. A tak korci... Po 1000km koniecznie zmiana oleju na syntetyczny+ filtra i ogień. Wtedy już można dawać w kitę!

 

ruso jak to 3 godziny śmigałeś ?? aaaaaaa :eek: :eek: :eek:

 

Człowieku, było ciepło! Trochę popadało kiedy już wyjechałem, ale nie mogłem się zatrzymać i powiedziałem sobie, że nie zawrócę.

Byłem nawet przy placu PRO-MOTORA, ale nikogo nie było :icon_eek: Rok temu z Tomkiem w deszczu żeśmy katowali GSę a dziś tam nikogo nie było! :)

PS. Zauważyłem, że plac się powiększył. Tzn że teraz kursanci mogą się bardziej rozpędzać... ;)

 

nie mówcie mi takich rzeczy bo ja sezon zaczynam w czerwcu

W jakim czerwcu?? Ty ładny jesteś?? ;)

 

PS. Zdjęcia z dzisiaj z Nieporętu:

http://www.bikepics.com/members/ruso5000/06gsf650/

Edytowane przez ruso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili to co wszyscy czyli nie przekraczać połowy skali obrotów i do tej pierwszej połowy nie odkręcać zbyt szybko. A tak korci... Po 1000km koniecznie zmiana oleju na syntetyczny+ filtra i ogień. Wtedy już można dawać w kitę!

 

PS. Zdjęcia z dzisiaj z Nieporętu:

http://www.bikepics.com/members/ruso5000/06gsf650/

 

Ciekawe czy u mnie będzie podobnie, nie wiem jak to wytrzymam :banghead:

 

p.s. Tymi zdjęciami to mnie wkurw..eś :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że nie mam szans ale spróbować zawsze warto :icon_biggrin:

 

Mam nadzieje ,ze do tego czasu nic nie spaprają.Jakby co to pisz a przyjedziemy z odsieczą :icon_biggrin:

Pozdro i miłej babskiej balangi 4rumowej.Tak? :icon_eek:

 

Tak :cool: imprezka forumowa? No powiedzmy... :eek: DZIĘKUJĘ :wink: :notworthy:

Babska niby :crossy:

A gosciom z warsztatu zrobie wydruk ostatniej strony i niech sie boja... :eek: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie ??

Był ktos na zakupach motocyklowych w Berlinie??

Znalazłem w necie adresy sklepów LOUIS, POLO ale chyba nie starczy mi czasu żeby znaleźć ten najlepszy i w miarę tani. Jakieś podpowiedzi gdzie uderzyć zeby załatwić wszystko szybko i tanio ?? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem kto, ale GUMBEJ chyba się zainspirował czupryną REBELA.... Dla mnie rewela :notworthy:

Niedługo będzie można montować zespół rockowy stylizowany na lata 80

Edytowane przez ruso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dzis zbudzilem bandita z zimowego snu.... :) niestety wyjechac nie mam szans... ulica przejezdna tylko czolgiem :banghead: ale mam nadz ze szybko sie osuszy i dotre do asfaltu...a wtedy..... :icon_evil: pogadamy sobie jak lubimy najbardziej :icon_biggrin:

 

urywek z pierwszego przesluchania brzmi dosc obiecujaco :crossy:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=1714099264158741261

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...