Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak skrece kierownice maksymalnie w lewo to mi gasnie motór, dlaczemu??

 

Kondorio.Sprawdź połączenia w przełączniku zespolonym prawej strony kiery.Tam gdzie jest wyłącznik zapłonu.

 

Ja bym raczej typował przetarty kabel w miejscu przegubu między ramą a kierownicą, bo tam się wiecznie ruszają te kable i najprędzej tam może coś się ukręcić. Przełącznik zespolony na kierownicy jest nieruchomy...

Edytowane przez 600bandytowmnienosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT, wybaczcie...

 

Czy ma może ktoś z Was obrotomierz do B6 N/S '95 na sprzedaż, może być bez kubeczka (posiadam takowy).

 

Proszę o kontakt na priv.

 

Ps. Wyprzedzając sugestie i rady jakobym miał sobie poszukać na allegro czy e-bay oświadczam, że można je wsadzić w tyłek (drożyzna!!!!!!!) :icon_biggrin:

 

PiS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuś. Molestuj Kloda...on teraz w Mielnie bawi :)

 

ja w tym roku byłem w MIelnie i z pogoda wogole ien trafiłęm :)

a o zakopanym sie nie wypowiem

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej typował przetarty kabel w miejscu przegubu między ramą a kierownicą, bo tam się wiecznie ruszają te kable i najprędzej tam może coś się ukręcić. Przełącznik zespolony na kierownicy jest nieruchomy...

 

 

nikt nie mial racji z kolegow :icon_eek: linka od ssania byal zabardzo napieta i dlatego gasl :wink: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No traska do Mielna przez Mazury i potem nazat bardzo wyborna, prawie 1300 km w słoneczku i ciepełku, na miejscu pogoda też dopisała :)

 

No a Jacuś gdzieś przyczepe ciągnoł z nad Morza nad Jezioro więc nie było nam dane sie spotkac ..... ten to ma pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mial racji z kolegow smile.gif linka od ssania byal zabardzo napieta i dlatego gasl smile.gif pzdr

 

 

Nie żebym sie chwalił ale właśnie miałem napisać ze to prawdopodobnie ta przyczyna :icon_eek: Moje moto zwieksza i zmniejsza obroty na ssaniu w zaleznosci od skretu kierownicy :wink:

 

Pozdro

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debrzno mam po drodze wiec czemu nie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ale puszką niestety :) albo dopiero w niedziele, tylko nie wiem po co...zwłoki zobaczyć ;) a-ha jak ktoś bedzie ciął z Pyrlandi w piatek proszę mnie niebieskiej foki z Ustki po drodze nie rozjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...