Skocz do zawartości

Vanucci RV1-testował ktoś to?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Powiem tak, jeszcze w nich nie jeździłem ale jak tylko je przymierzyłem to wiem, że pieniądz nie poszedł w błoto!

 

Buty wizualnie wypas :) wygodne (nic nie uciska) wymienne ślizgi i gumowa wstawka żeby buty sie nie niszczyły od zmiany biegów!

 

Ps. myślę, że było warto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz. :icon_razz: A ja chciałem zapytać o takie Vanki http://moto.allegro.pl/item332416299_cacko...sylka_free.html

 

 

Opłaca się?? Zapytanie do użytkowników ;) Bo te RV1 troche lepiej wyglądają. Więc??

 

No i cena nawet spoko. :flesje:

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko 5 dych róznicy....

Nad czym Ty się zastanawiasz.... :D bierz RV1

 

Zastanawiam się nad tym dlaczego nikt nie chce o nich nic napisać (poza jedną osobą, która dopiero co zaczęła użytkowanie) :wink: A więc jak to jest z RV1 :clap: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym dlaczego nikt nie chce o nich nic napisać (poza jedną osobą, która dopiero co zaczęła użytkowanie) :) A więc jak to jest z RV1 :) :(

Ja właśnie kupiłem model VTB1 i nie miałem jeszcze okazji przetestować na moto, jedynie trochę chodziłem w nich po domu, ale są bardzo wygodne, dobrze wykonane, myślę że w turystyce świetnie się sprawdzą! Model RV1 jest bardziej sportowy więc zależy na jakie moto i z jakim przeznaczeniem, sport czy turystyka? Decyzję o zakupie podjąłem opierając się na opiniach i wysokiej ocenie w testach obuwia motocyklowego. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemoXX: I jak, nadaja sie do chodzenia, czy raczej tylko do jazdy i zmiana?

VTB1 do chodzenia OK, jest to obuwie turystyczne! Kupiłem je u kolesia ze Słupska za 550zł, trochę taniej niż w motoakcesoria tylko że bez paragonu, ale jakość wykonania jest wysoka więc myślę że nie będzie problemów z ewentualnymi reklamacjami:) http://moto.allegro.pl/item333098179_cacko...sylka_free.html Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTB1 do chodzenia OK, jest to obuwie turystyczne! Kupiłem je u kolesia ze Słupska za 550zł, trochę taniej niż w motoakcesoria tylko że bez paragonu, ale jakość wykonania jest wysoka więc myślę że nie będzie problemów z ewentualnymi reklamacjami:) http://moto.allegro.pl/item333098179_cacko...sylka_free.html Wesołych Świąt!

 

 

Witam!Chciałbym się dowiedzieć jak jest z rozmiarówką butów vanucci?Czy są standaryzowane,czy trzeba zamawiać numer większe,lub numer mniejsze?Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od ubieglego sezonu uzytkuje Vanucci VTB1. Chodzi sie w nich bardzo dobrze, nie przemakaja, brak przewiewow. Sa solidnie wykonane. Mialem obawy co do klejonych podeszw ale nic sie nie dzieje (a jezdzilem rowniez w duzym deszczu). Polecam.

 

PS. Faktycznie warto brac o numer wieksze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...