Skocz do zawartości

Strona


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Więc są ludzie z którymi podjąłbym się stworzenia strony z serwisówkami. Nie będzie to amatorskie przedsięwzięcie, nie zamierzam stawiać tego na darmowym serwerze, tylko na serwerze polecanym, dobrym i co boli nie tanim - z mojego punktu widzenia to te parę stówek przez rok to nie mało. Strona z założenia ma być bardzo prosta graficznie, bo jej główną atrakcją ma być zawartość a nie wygląd. Wszystko będzie dostępne do pobrania za darmo, reklamy niestety się pojawią, ale przyłożę ogromnych starań żeby nie były nachalne - np. popupy. Pytanie jak ze stroną prawną tego przedsięwzięcia? Bo nie chcę zajmować się czymś niedozwolonym, bo... primo (najważniejsze) chcę mieć czyste sumienie, secundo chcę mieć 'czyste konto', tertio nie potrzebny mi negatywny rozgłos, czy coś co mogą mi w przyszłości wyciągnąć. I druga sprawa, również niezmiernie ważna - POMOŻECIE? W sensie nadsyłania serwisówek, jeśli ktoś ma spory zbiór to np. na płytach dvd na mój koszt ofkors.

 

 

Co o tym sądzicie? Możecie obawiać się że coś sobie wymyśliłem i mi zaraz przejdzie, ale spokojnie - jeśli nie ma przeszkód prawnych i finanse mi pozwolą, to powiem nie skromnie że jestem już na tyle poważny żeby nie popadać w hurra optymizm. Więc bez poważnych przesłanek nie zrezygnuję z projektu.

 

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...