Skocz do zawartości

Alarm REMOSTAR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pnowie wczoraj stalem si eszczesliwym nabywcą DRAG STAR 650 - rewelacja

 

maszynka posiada alarm REMOSTAR prawdopodobnie RS-310 ale ...... :lapad:

jak to ustrojstwo obsluzyc ... poprzdni wlasciciel niemial zadnej instrukcji a ja zielony jestem w tym temacie

 

pytanie jest nastepujace

 

czy ma moze ktos schemat podłączenia lub instrukcje obslugi do tego typu alarmu

 

pytam o schemat bo chetnie bym to wypier.... ;) i zamontowal z powiadamianiem ....

 

z gory wielkie dzieki :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pnowie wczoraj stalem si eszczesliwym nabywcą DRAG STAR 650 - rewelacja

 

maszynka posiada alarm REMOSTAR prawdopodobnie RS-310 ale ...... :banghead:

jak to ustrojstwo obsluzyc ... poprzdni wlasciciel niemial zadnej instrukcji a ja zielony jestem w tym temacie

 

pytanie jest nastepujace

 

czy ma moze ktos schemat podłączenia lub instrukcje obslugi do tego typu alarmu

 

pytam o schemat bo chetnie bym to wypier.... :P i zamontowal z powiadamianiem ....

 

z gory wielkie dzieki :P

 

widze ze nikt niedysponuje instr lub schematem

 

to pytanko zmodyfikuje

 

jak sprawdzic jaki przewod od czego zeby wypier.... to ustrojstwo i zamontowac nowe

 

mysle o czyms z powiadamianiem ...sygestie mile widziane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze chcesz to usunac i powrocic do pierwotnej (oryginalnej) instalki?

 

1. musisz znalezc centralke - najczesciej czarne pudeleczko z miliionem kabli

2. nastepnie wyodrebnij z tej wiazki jakby pary kabli, lub kable podobne (przekrojem, idace do wspolnej kostki, itp - bedzie latwioej wycinac)

3. postaraj sie znalezc wpierw kable odpowiadajace za odciecie zaplonu. jak pojdziesz wzdluz tych kabli po kolei i znajdziesz miejsce w oryginalnej instalce, gdzie jest przeciety kabel i oba powstale konce ida do centralki 2 kablami tego samego przekroju, to na 90% jest to odciecie. przywroc oryginalny stan i sproboj odpalic motocykl. jesli sie udalo, zrob to samo na uzbrojonym alarmie. jesli sie znowu udalo, to mozesz bawic sie dalej. moto juz nie ma odciecia, tylko pseudo odstraszacz.

4. wszystko rob krok po kroku i notuj na kartce.

5. jak zakonczysz, to nie powinno byc sladu obcych kabli w instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze chcesz to usunac i powrocic do pierwotnej (oryginalnej) instalki?

 

1. musisz znalezc centralke - najczesciej czarne pudeleczko z miliionem kabli

2. nastepnie wyodrebnij z tej wiazki jakby pary kabli, lub kable podobne (przekrojem, idace do wspolnej kostki, itp - bedzie latwioej wycinac)

3. postaraj sie znalezc wpierw kable odpowiadajace za odciecie zaplonu. jak pojdziesz wzdluz tych kabli po kolei i znajdziesz miejsce w oryginalnej instalce, gdzie jest przeciety kabel i oba powstale konce ida do centralki 2 kablami tego samego przekroju, to na 90% jest to odciecie. przywroc oryginalny stan i sproboj odpalic motocykl. jesli sie udalo, zrob to samo na uzbrojonym alarmie. jesli sie znowu udalo, to mozesz bawic sie dalej. moto juz nie ma odciecia, tylko pseudo odstraszacz.

4. wszystko rob krok po kroku i notuj na kartce.

5. jak zakonczysz, to nie powinno byc sladu obcych kabli w instalacji.

 

dzieki wielkie :D za rade ale chodzi mi o cos calkiem innego ...centralke znalazlem jest tam wtyczka i chce sie dowiedziec ktore kabelki w tej wtyczce od czego...mam zamiar wypie... to ustrojstow ale zastapic go czyms innym najlepiej z powiadamianiem a chcialbym tez podpiete miec odpalanie z pilota .... aktualny alarm ma niby to ale cos niemoge tego ustrojstwa uruchomic .... wiec suma sumarum zdemontuje aktualny i w to miejsce zamontuje nowy i tu pytanko

 

jaki i jak sprawdzic ktore kabelki we wtyczce za co odpowiadaja .....

 

 

z gory wielkie dzieki .... wnajgorszym wypadku zrobie jak mi doradziles ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania:

1. czy masz juz ten drugi docelowy alarm?

2. czy funkcje jednego z drugim sa podobne? chodzi o odbiorniki. np mruganie awaryjnymi, odciecie jednego obwodu, syrena sterowana +, czujka przechylu, bocznej stopki, itd

 

chodzi o to, ze jesli rozbierzesz stary do zera, to potem bedzie latwiej zamontowac nowy. alarm glownie ma byc skuteczny, a jak modyfikacje jednego kosztem drugiego, to moze to byc juz rzezba w gownie. czasem lepiej zrobic wszystko od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania:

1. czy masz juz ten drugi docelowy alarm?

2. czy funkcje jednego z drugim sa podobne? chodzi o odbiorniki. np mruganie awaryjnymi, odciecie jednego obwodu, syrena sterowana +, czujka przechylu, bocznej stopki, itd

 

chodzi o to, ze jesli rozbierzesz stary do zera, to potem bedzie latwiej zamontowac nowy. alarm glownie ma byc skuteczny, a jak modyfikacje jednego kosztem drugiego, to moze to byc juz rzezba w gownie. czasem lepiej zrobic wszystko od nowa.

 

no tez o tym mowie

 

wywalam to co mam ten ma niby mozliwosc odpalania i jest to podloczone ale albo niedziala albo ja nieumiem tego uzyc

 

a nastepcy niemam ale koniecznei z powiadamianiem i czujnikiem przechylu i jeszcze jakims zeby niesiadali ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...