Skocz do zawartości

Czechy????


WOLAN
 Udostępnij

kiedy?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy wyprawa do Czech

    • Marzec
      1
    • Kwiecień
      2
    • Maj
      7
    • Czerwiec
      11
    • Lipiec
      10
    • Sierpień
      0


Rekomendowane odpowiedzi

najswierzsza wiadomosc- czeskie paliwo tansze o ok 40-50gr/litr niz nasze

Więcej takich wiadomości :buttrock:

 

Piotrek dla mnie 80-90 to za wolno (nie mówię, że źle)... dla szybszej grupy myślę, że 120-130km/h :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się włąsnie zastanawiam, czy jechac z wolną czy z szybką, bo 80 -90 to trochę mało, a zaś 130 to trochę za dużo jak dla mnie, portfel mnie nie swędzi, żeby płacić ewentualne mandaty.

 

Pozdro

Jakby był podział: wolna 80-90km/h, szybka już nawet 110-120km/h to trochę bez sensu przy np. 8 chętnych na wypad, bo można by myślę ustalić jakiś kompromis i jechać razem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,tereny Czech zwiedzam z naszym klubem z Prudnika[OTM Prudnik]kilka razy w roku,jest tam jak wiecie wiele fajnych miejsc do jazdy i do oglądania.Więc jak już ustalicie termin to my bardzo chętnie się dołączymy.Tereny znamy i możemy pomóc w planowaniu trasy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki wszytko Będzie :notworthy: jak juz zaczełem ten temat to nie moge Was zawieść serce by mi pękło. U mnie w Prudniku jest Klub Motocyklowy :rolleyes: myśle że klubowicze też sie z nami wybiorą może nawet pomogą w organizacji naszego spotkania.Powiem szczeże ,że mam Grype ale na motorze jeżdze to jest choroba jak tylko śniegu nie ma to na rumaka :icon_question: tak, że pamietam o wytyczeniu trasy i podaniu szczegółów.A w temacie cisza bo pogoda do bani :) .Ale musimy być dobrej myśli że zima szybko minie :icon_question: i będziemy mogli.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeździłem i kilku na trasie mijałem :clap:

Ciepło było, słaby wiatr to człowiek od razu banana dostał na twarzy :lalag:

 

Dzisiaj??

Wiatr, że samochodem rzuca i leje niemiłosiernie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak, ale sesja grasuje i nie wiem, czy tak szybko honda będzie przygotowana do sezonu 2008 ( mam na mysli wymianę filtra oleju i oleju, więcej nie muszę nic robić). Dzisiaj byłe ją odwiedzić, posiedziałem kilka minut, pokręciłęm manetką, pobawiłęm się przyciskami i jakoś tak od razu lżej na sercu i większy zapał do nauki.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...