Skocz do zawartości

Kupię Yamaha Fazer 600


sqrski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może ta ciebie zainteresuje. Kontakt: 663 708 935

od razu i bez ściemy mówię, że moto na bank leżało (krzywa kiera, nie ma języków na goleniach ale lagi, półki, tylne zawieszenie oraz rama jest na bank prosta)

pozdrawiam

wiktor

Edytowane przez viktor24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Szukam sobie ładnego fazerka.

 

Przeznaczyłem na niego do 10500

Jestem z Olsztyna. Dalej niż 350km na oględziny raczej się nie wybiorę.

Raczej. Bo jeśli mnie coś zainteresuje to nie mówię nie.

:)

WITAM.SPROWADZAM MOTORKI Z ANGLI JEST KILKA YAMAH FAZER JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NAPISZ EMAIL NA ADRES [email protected] lub 512310220.prześle zdiecia i ofertę cenowa zaznaczam ze motorki sa w dobrych cenach młode roczniki.GRUDZIADZ

Edytowane przez stein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ta ciebie zainteresuje. Kontakt: 663 708 935

od razu i bez ściemy mówię, że moto na bank leżało (krzywa kiera, nie ma języków na goleniach ale lagi, półki, tylne zawieszenie oraz rama jest na bank prosta)

pozdrawiam

wiktor

 

Dzięki za odpis.

Masz zdjęcie wgniecenia na baku przed malowaniem ?

 

Dlaczego w opisie na allegro jest bezwypadkowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

napisałem, że jest bezwypadkowy? Jasne Zaraz prześlę ci na priv. zdjęcia wgniecenia.

pozdrawiam

wiktor

PS fakt jest jak byk "bezwypadkowy" (w informacjach u góry aukcji) przepraszam. Zawsze jednak informuję przez telefon o stanie, jeśli ktoś jednak wczytał się w opis to wyczytał i o wadach motocykla (krzywa kierownica, wgniecenie na zbiorniku...)

Przepraszam jednak jeszcze raz wszystkich allegrowiczów oraz forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.SPROWADZAM MOTORKI Z ANGLI JEST KILKA YAMAH FAZER JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NAPISZ EMAIL NA ADRES [email protected] lub 512310220.prześle zdiecia i ofertę cenowa zaznaczam ze motorki sa w dobrych cenach młode roczniki.GRUDZIADZ

 

Stein a masz może honde cb 900N?

Edytowane przez kempin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stein a masz może honde cb 900N?

czesc.mam nawet na miejscu.podaj email przesle zdiecia

 

WITAM.SPROWADZAM MOTORKI Z ANGLI JEST KILKA YAMAH FAZER JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NAPISZ EMAIL NA ADRES [email protected] lub 512310220.prześle zdiecia i ofertę cenowa zaznaczam ze motorki sa w dobrych cenach młode roczniki.GRUDZIADZ

witam mam na miejscu cb 600 z 2002 roku nowy żelowy akumulator z roczna gwarancja posiada także alarm dwa piloty motor posiada drobne ryski brak przedniej szybki.cena 9900 zl zawiera pełne przygotowanie do rejestracji.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

napisałem, że jest bezwypadkowy? Jasne Zaraz prześlę ci na priv. zdjęcia wgniecenia.

pozdrawiam

wiktor

PS fakt jest jak byk "bezwypadkowy" (w informacjach u góry aukcji) przepraszam. Zawsze jednak informuję przez telefon o stanie, jeśli ktoś jednak wczytał się w opis to wyczytał i o wadach motocykla (krzywa kierownica, wgniecenie na zbiorniku...)

Przepraszam jednak jeszcze raz wszystkich allegrowiczów oraz forumowiczów

 

I co ? I znowu na allegro jest bezwypadkowy?

O tym, co pisałeś mi na gg, że napęd jest nowy, ale łańcuch nierównomiernie rozciągnięty też zapomniałeś dopisać?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem dlaczego ale samo wyskakuje, że jest bezwypadkowy. Ja tej opcji nie zaznaczałem. Jeśli chodzi o łańcuch to masz rację. Zaraz dopiszę. Mam ostatnio strasznie zlatany tydzień i wziąłem opcję "wystaw ponownie" bez jakiejkolwiek edycji. Nie trzeba się od razu denerwować... Ja zawsze informuję o stanie technicznym motocykla, czy jakiejkolwiek wystawionej prze ze mnie części. Wystarczy spojrzeć na komentarze.

pozdrawiam

wiktor

Edytowane przez viktor24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, nie wiem dlaczego ale samo wyskakuje, że jest bezwypadkowy. Ja tej opcji nie zaznaczałem. Jeśli chodzi o łańcuch to masz rację. Zaraz dopiszę. Mam ostatnio strasznie zlatany tydzień i wziąłem opcję "wystaw ponownie" bez jakiejkolwiek edycji. Nie trzeba się od razu denerwować... Ja zawsze informuję o stanie technicznym motocykla, czy jakiejkolwiek wystawionej prze ze mnie części. Wystarczy spojrzeć na komentarze.

pozdrawiam

wiktor

 

Ale ja się nie nerwuje. :icon_razz:

Może troche zgorzkniały czasem jestem.. ot co

 

 

 

Witam !

Szukam sobie ładnego fazerka.

 

Przeznaczyłem na niego do 10500

Jestem z Olsztyna. Dalej niż 350km na oględziny raczej się nie wybiorę.

Raczej. Bo jeśli mnie coś zainteresuje to nie mówię nie.

:biggrin:

 

 

Temat nieaktualny.

Kupiłem tego :

http://motocyklistow.xtp.pl/forum/Yamaha-F...02r-t88974.html

Edytowane przez sqrski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...