Skocz do zawartości

etz 250


Rekomendowane odpowiedzi

Vitam!!! sprzedam mz etz 250 83 rok.moto jest po remoncie kapitalnym silnika w ktory wlozylem 1500 zl.mz ma nowy lakier opony d dosc dobrym stanie(od japonczyka) przejechane 1200 km po remoncie-praktycznie jeszcze na dotarciu(jezdzona na oleju mobil 2T)

cena:1500 zl do delikatnej negocjacji (jest tego warta!!!!)

kontakt: 605586366 AREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze.z checia odpowiem dlaczego az tyle:nowy orginalny wal 460 zl ,zestaw tloka i calej reszty 100 zl,komplet lozysk FAG 73zl,zimeringi,wirnik alternatora 160 zl,szlif 50,cewka 50 zli potem jakies drobiazgi (200)ktorych nie mam ochoty juz wypisywac,doliczajac klocki szczeki oleje i akumulator wychodzi ok 1400 z hakiem!!! wszystko kupowane w motusie w poznaniu! pozdroweczka a sprzedaje bo chce w koncu kupic gs -ale ubolewam troszke na strata pierwszej maszynki(moja wlasna :D )

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ok...skoro planowales zaqp gs..to dlaczego zabrales sie za remont ety ??...no coz ale zato teraz silniczek super mrrrruczy....moj tez bedzie tak mrrruczal za 70+50+100=220zl,ale ja juz niebede dokladal do interesu, tez planuje gs,abo gpz500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze.pytasz o zmiane lozysk.troszke roboty jest bo jednak trza rozpolowic silnik!i uzyj do tego pozadnych sciagaczy a nie mlotka i przecinaka!!!!!!!!!!!!!wal wyjdzie lekko (po rozpolowieniu ja zostanie w jednej czesci karteru delikatnie go sbrubuj wybic)zapamietaj jak bylo wszycho poukladane i wybij lozyska,potem zimeringi ,takie dystanse prowadzace olej i nowe lozyska,jak bedziesz wbijal wal to uwazaj na zimeringi zeby ci wal ich nie przekrecil oraz postaraj sie za mocno go nie pukac-najlepiej gumowym mlotkiem i postaraj sie cos wlozyc w szczeline przy korbowodzie ze by s nie zdeformowal w jakis sposob walu przy udezeniu!po zlozeniu karterow powinienes bez problemow krecic walem jednym paluszkiem :D powodzonka

ps :ja skladalem dwa razy silnik bo po 1 zlozeniu stary wal okazal sie krzywy-tzra bylo wymienic :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...