Skocz do zawartości

moje nowe motooooooo


melon64
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżanki i kolegów

Wczoraj przywiozłem moje nowe moto. Jest prześliczny i cały mój. Na szczęście opis był zgodny z oryginałem. Teraz tylko muszę skubnąć mojej żonce (przy okazji wielki szacun dla niej że zgodziła się na zakup) parę prześcieradeł i do pucowania. Już nie mogę doczekać się sezonu. Moje moto to VN 800 kastom. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...de&pageNumber=1

Może trochę przydługi ale to link do zdjęć mojej kawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niezlym stanie:P/gratuluje. A co do tego servisu mobile.de to jak jest w rzeczywistosci z tymi cenami. Przegladajac je co jakis czas nie moge uwierzyc jakie sa drogie motocyke w niemczech??/z tych cen da sie cos urwac itp/moze opowiesz mi cos o tym bo masz juz doswiadczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknosci maszynka :biggrin: prawdziwy potwór dróg :crossy:

gratulacje wyboru :D

 

 

w niezlym stanie:P/gratuluje. A co do tego servisu mobile.de to jak jest w rzeczywistosci z tymi cenami. Przegladajac je co jakis czas nie moge uwierzyc jakie sa drogie motocyke w niemczech??/z tych cen da sie cos urwac itp/moze opowiesz mi cos o tym bo masz juz doswiadczenie??

 

 

a co do tego to tez mam pytanie...

czy dalejs ie oplaca sciagac moto z niemiec?

chcem kupic moto na sezon (marzec-kwiecien [najdalej]) i sie wlasnie zastanawiam czy wyprawa do niemiec cos mi da? czy duzo taniej i czy sie oplaca (ja z niemieckim ni w ząb) wiec musialbym fatygowac osoby trzecie

ale jesli mas zjuz doswiadczenie w tych sprawach to czy moglbys sie z nami podzielic?

 

bo jak widac nei jestem sam ktory chcialby wiedziec :)

 

pozdraiwam StaSiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknosci maszynka :biggrin: prawdziwy potwór dróg :crossy:

gratulacje wyboru :D

a co do tego to tez mam pytanie...

czy dalejs ie oplaca sciagac moto z niemiec?

chcem kupic moto na sezon (marzec-kwiecien [najdalej]) i sie wlasnie zastanawiam czy wyprawa do niemiec cos mi da? czy duzo taniej i czy sie oplaca (ja z niemieckim ni w ząb) wiec musialbym fatygowac osoby trzecie

ale jesli mas zjuz doswiadczenie w tych sprawach to czy moglbys sie z nami podzielic?

 

bo jak widac nei jestem sam ktory chcialby wiedziec :)

 

pozdraiwam StaSiu

tez mialem takie zamiary, z tego co wiem to jedyne co sie oplaca to sciagnac mloda szosowke po lekkiem slizgu/tez mam takie zamiary bo juz nie moge patrzec na klepanie dziadostwa przez tych nJAWIEKSZYCH handlarzy przez male "h"/co do niemieckiego to mam kumpla ktory dobrze nawija:P/musimy powiedziec NIE tym draniom sicigajacym pokrzywione sprzety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem takie zamiary, z tego co wiem to jedyne co sie oplaca to sciagnac mloda szosowke po lekkiem slizgu/tez mam takie zamiary bo juz nie moge patrzec na klepanie dziadostwa przez tych nJAWIEKSZYCH handlarzy przez male "h"/co do niemieckiego to mam kumpla ktory dobrze nawija:P/musimy powiedziec NIE tym draniom sicigajacym pokrzywione sprzety

 

no tak... ale ja na poczatek chcem cos starszego do przejezdzenia 1-2 sezonow narazie szukam i pytam... i nie wiem dlaczego ale odradzaja mi SUZUKi... podobno silniki sie szybko walą... ale to przeciez (moim zdaniem) nie zalezy od marki SUZI tylko od wypustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za ciepłe słowa. To miłe że nie tylko ja mam taki dobry gust.

Co do sprowadzania sprzętów z reichu to sezon ogórkowy mamy już za sobą.

Jakieś pięć lat temu to było coś. U nich motorki podrożały a u nas staniały. Właściwie to wychodzi tak samo. Ale z jakiś powodów to wolę ich rynek. Udało mi się uszczknąć tylko 50 euro ale trzeba przyznać że oprócz szyby to sprzęt ma dosłownie wszystko. To jest mój piąty i mam nadzieję że ostatni moto sprowadzony od przyjaciół zza Odry.

Już zabrałem się za rozkręcanie tego i owego i mam problem bo za cholerę nie wiem jak - i tu się nie śmiać - zdjąć siedzenie. Tą małą śrubkę z tyłu odkręciłem ale ani drgnie dalej - HELP.

Jak byście mieli jakięś pytania to z miłą chęcią pomogę.

A tak przy okazji może ma ktoś manula do VN 800.

Osobiście posiadam do wszystkich wirago i ZZR 600 (takimi zdzierałem asfalt z polskich dróg). Z miła chęcią wymienię się.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za ciepłe słowa. To miłe że nie tylko ja mam taki dobry gust.

Co do sprowadzania sprzętów z reichu to sezon ogórkowy mamy już za sobą.

Jakieś pięć lat temu to było coś. U nich motorki podrożały a u nas staniały. Właściwie to wychodzi tak samo. Ale z jakiś powodów to wolę ich rynek. Udało mi się uszczknąć tylko 50 euro ale trzeba przyznać że oprócz szyby to sprzęt ma dosłownie wszystko. To jest mój piąty i mam nadzieję że ostatni moto sprowadzony od przyjaciół zza Odry.

Już zabrałem się za rozkręcanie tego i owego i mam problem bo za cholerę nie wiem jak - i tu się nie śmiać - zdjąć siedzenie. Tą małą śrubkę z tyłu odkręciłem ale ani drgnie dalej - HELP.

Jak byście mieli jakięś pytania to z miłą chęcią pomogę.

A tak przy okazji może ma ktoś manula do VN 800.

Osobiście posiadam do wszystkich wirago i ZZR 600 (takimi zdzierałem asfalt z polskich dróg). Z miła chęcią wymienię się.

Pozdrawiam

prosze tu jest manul do kawy: http://pdftown.com/Kawasaki-VN800-1995-200...ice-Manual.html

a co sprowadzania to sie troche podlamalem bo myslalem ze te ceny to sa jakies albo stare albo nasciemniane i ze da sie cos wiecej urwac:(, no trudno a wiesz moze jak sytuacja sie ma w jakis wiekszych komisach i jak z motocyklami o slizgu??,znasz moze jakies miejsca lub stronki z takimi wiekszymi komisami, albo moze znasz strone jakis motobazarow, bo wieksz ze w belgi itp sa takie imprezy,thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Osobiście opierałem się tylko o ebay.de mobile.de i autoscout24.de. Większość moto wyrwałem na ebay-ju.

Ale oczywiście to nie reguł.

Dzięki za link do manuala ale już ją wcześniej znalazłem i trochę lipa albo ja sobie z tym nie mogłem poradziś. Podzielili ją na dwa pliki. Mam problem z tym drugim.

Jak masz gotowca to daj znać a podam ci adres mail-owy.

Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...