Skocz do zawartości

Kolej na mnie - Honda VTR 1000 f


Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od dziś jestem posiadaczem czerwonej Hondy VTR 1000 f :icon_biggrin: Poprzedni motocykl to było Suzuki GS 500 który z sentymentem i bardzo miło wspominam (ma go teraz kolega pit373).

Zawsze chciałem V z powodu powalającego dzwięku silnika.....ziemia sie trzesie, tak nie chodzi nic innego. A ten moment jeszcze do tego. Oczywiscie pojezdziłęm dziś troche, i moto chodzi cudownie! Pozdrawiam wsyztskich maniaków :flesje:

 

http://photos03.otomoto.pl/photos/original...3/M614342_1.jpg

http://photos03.otomoto.pl/photos/original...3/M614342_3.jpg

http://photos03.otomoto.pl/photos/original...3/M614342_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny motocykl,dzięki za miłą odpowiedz :icon_biggrin: w temacie o zakrętach :flesje: Bardzo mi przypomina tl1000s,słyszałem ten dźwięk na żywo,jest piekny,taki warkot :flesje: ummm te wydechy,sie rozmarzyłem,a przy tych wydechach zostajesz czy zmieniasz?? kiedyś słuchałem z youtuba dźwiek,nie mogłem się oprzeć :( Narazie pozostaje jako marzenie,chociaż juz 2 się spełniły (wcześniej rg80,i teraz tzr125r i wiem jaka to jest radość) myśle ,ze teraz bliżej mnie jest marzenie (zx4r,albo gsxr600)ale do tego czasu (jeszcze 2 lata) nabiore troche doświadczenia,a pozniej z pewnością bedzie albo vteera albo Tl,podoba mi się też sv1000 ale ten za drogi. :eek: Oby dobrze się sprawowała twoja maszyna,jest piękna :clap: :clap: :flesje: A i widac ,że zadbaną sztuke trafiłeś,za pierwszym razem trafiłes,czy długo szukałes??

 

 

 

Pozdrawiam, życzę bezawaryjnej i miłej jazdy :flesje:

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od dziś jestem posiadaczem czerwonej Hondy VTR 1000 f :crossy: Poprzedni motocykl to było Suzuki GS 500 który z sentymentem i bardzo miło wspominam (ma go teraz kolega pit373).

 

jeszcze raz gratki :biggrin:

a twój gs dzisiaj miał pierwszą jazdę - uczyłem plecaczka jak zostać amazonką (bo gs to prezent dla niej pod choinkę) i o dziwo przeżył i gs i ona :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszytstkim!

NA poczatku w planach był TL z racji tego, ze jest tanszy w zakupie. Ale udało sie trafić własnie na tą vtr; i tak została moja. Wydechy mam seryjne, nie te co na zdjęciu, ale pomimo tego i tak jest dośc głośno.Oczywiscie w planie są juz jakies inne, ale to temat na przyszłość.

Długo szukać nie musiałem, w czwartek sprzedałem GS, w sobote juz miałem VTR :)

Pit, GS jest pancerny wiec może sie smiało uczyć na nim jezdzic. A dostać moto jako prezent.....noo, ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! wszytskiego najlepszego w Nowym Roku!

Motocykla nie znałem wcześniej, nie kojarze go z tras.Wiem, moto ma potężnego kopa, ale nie jest to pierwszy mocny sprzet na którym jeżdze.I z gazem to trzeba uważac ale z racji spalania hehehe.A czemu mówisz że szkoda ze to honda? ja złej opinii o tym modelu nie przeczytałem ani jednej.

 

A co do gumek - stunt to nie sport do mnie wiec moto bedzie jezdziło cały czas na 2 kólkach :buttrock:

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...