Skocz do zawartości

Lutowe spotkanie (15-17.02)Mirosławic/Czechy


pierwoszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo spoko :banghead:

 

Prot - wezmę kości to pogramy z cezskiem :bigrazz: :buttrock:

 

 

 

 

 

Czesiu ! Pamiętasz co Ci się stało na jesieni na spotkaniu EKG czy zapodać fotkę ? :wink: Tym razem będzie jeszcze gorzej.

 

Czesiu ! To "nie" było z litości, bo się znamy i Cię lubię ... będziesz błagał o śmierć ... gra nazywa się Charlie ... jest bardzo szybka ... oprócz czerwonych majteczek weź Czesiu jeszcze nożyczki ,,, kto był ten wie po co ...

 

 

 

Sam chciałeś, strasznie się pchasz więc ... przybywaj :banghead: *

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiu ! Pamiętasz co Ci się stało na jesieni na spotkaniu EKG czy zapodać fotkę ? :D Tym razem będzie jeszcze gorzej.

Oj...

 

...żebym ja paru fotek nie znalazł... :icon_mrgreen:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiek jeśli jedziesz z żoną to musisz uważać bo gospodarz pies na baby jakich mało.

 

Mojej żonie (jest nauczucielką) obiecywał, że zbuduje jej szkołą nieopodal własnego domu. ;) :banghead:

Chyba źle by trafił z tą szkołą...

...przynajmniej u nas... ;)

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!!!! melduje się ponownie wśród żywych po długiej nieobecności....Oczywiście potwierdzam wyjazd z Basią, szkoda, że nie będziemy mogli być na wczesniejszej imprezie....ufff pótora miesiąca pod opieka słuzby zdrowia....to trzeba mieć zdrowie....hahaha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wstępna lista osób.

 

 

1/Pierwoszow x2

2/Waldek x2

3Kosin x2

4/Hamir x2

5/Królik x2

6/Prot x1

7/Krasnale x2

8/Zosia x2

9/Marcysiek x2

10/Cyce x2

11/Cezesiek x2 +3

-----------------------------------

24

Miejsc(noclegów) u Władymira jest 26 .Istnieje możliwiść przenocowania w domku obok(200m Władymir załatwi).Ogólna ilość osób nie może przekroczyć 30 z uwagi na liczbę miejsc w restauracji.(ale?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wstępna lista osób.

1/Pierwoszow x2

2/Waldek x2

3Kosin x2

4/Hamir x2

5/Królik x2

6/Prot x1

7/Krasnale x2

8/Zosia x2

9/Marcysiek x2

10/Cyce x2

11/Cezesiek x2 +3

-----------------------------------

24

Miejsc(noclegów) u Władymira jest 26 .Istnieje możliwiść przenocowania w domku obok(200m Władymir załatwi).Ogólna ilość osób nie może przekroczyć 30 z uwagi na liczbę miejsc w restauracji.(ale?)

 

A co z Lechem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...