Skocz do zawartości

Kombi Buse


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie pisalem, ze patrze na wyglad , swoja droga rodzaj skory tez w jakims stopniu sie liczy - mniejszym lub wiekszym. Nie powiesz mi , ze skora u FLM bedzie takiej samej jakosci jak u Dainese.

Markowe kombi , mozna porownac - Do butow Adidasa, ktore wytrzymaja 3 lata albo do zwyklych no name z marketu co sie rozleca po 7 dniach. Pomijajac fakt, ze za logo, tez sporo placimy. Wymienilem te najpopularniejsze firmy chodzi i one maja kosmiczne ceny jak na nasze warunki. Kombi chroni tylko od szlifu nic Cie ni euchroni przy dzwonie z predkoscia 150 km/h czy wiecej nawet kombi szyty na miare ze zlotymi dodatkami za 20 tys.

 

Z reszta mi osobiscie sie nie podoba skora. W szczegolosci spodnie. Ciezkie , krepują dosyc ruchy i latem upał. Z tego, tez powodu nie lize wiecej w tym temacie.

 

Dobrze, ze nie podales NIke'ow :icon_mrgreen:

 

Co do skory to musisz wiedziec ile w Europie zostalo juz garbarzy :icon_arrow: Tak wiec z kad masz pewnosc, ze FLM nie pochodzi z tego samego bebna ? :icon_arrow:

 

Wbrew pozorom te " tansze " wcale zle nie obcinaja w naprawde dobrze przeprowadzonych testach. Dainese to wlasnbie najlepszy przyklad reklamy i naszywki.

 

Tak apropo to do najlepszych naleza BMW, Schwabenleder, ERBO, ale o tym mozna by dluuuuuuuuugo dyskutowac.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skory to musisz wiedziec ile w Europie zostalo juz garbarzy :biggrin: Tak wiec z kad masz pewnosc, ze FLM nie pochodzi z tego samego bebna ? :clap:

 

 

 

Skoro wszycy uzytkownicy Alpinow czy Arlenkow sobie je chwala a sporo ludzi narzeka na FLM czy utiki to chyba nie moze byc takie same wykonanie i wlasciwosci.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszycy uzytkownicy Alpinow czy Arlenkow sobie je chwala a sporo ludzi narzeka na FLM czy Utiki to chyba nie moze byc takie same wykonanie i wlasciwosci.

 

Wcale nie watpie, ze sa zadowoleni, znam tez osoby ktore zadowolone sa z FLM, czy innej marki. Dylemat jest tylko w tym kto jaka ma skale porownawcza ? Co do Utiki, Modeki czy innych wynalazkow wole sie nie wypowiadac. Poza tym ilu znasz uzytkownikow kombi ktorzy poszli do sklepu i kupili rozmiar ktory naprawde pasuje a nie ze wzgledu, ze ten akurat byl, co prawda troche gniecie ( ale jak sie rozejdzie to przestanie ) ale za to byl tani ? Ile z tych osob kupilo przez neta nie przymierzajac go wczesniej ? Czemu sie wiec dziwic, ze ktos tam narzeka. ( nie mowie ze jest tak zawsze ) Sytuacja zakupu kombi jest w zasadzie podobna do zakupu helmu, zajefajna marka, a, ze troche luzny to nie przeszkadza.

 

Tak apropo ilu znasz ludzi ktorzy nie maja zielonego pojecia w tym temacie a uwazaja, ze maja na tyle wiedzy aby doradzic innym ? Ktos tam spytal drugi wydal pozytywna opinie i jest git, bo Wacek ma i chwali ( a jezdzi np. po wiosce do sklepu na zakupy.

 

Troche sie chyba rozfilozofowalem, he, he

 

:biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo w jakim kombi smiga ten no jak mu tam ( STONER ) co to w moto GP mistrzen swiata zostal ? :D

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: Wiesz co Ray?? Ty może daj już sobie spokój z komentarzami. Wiadomo Hornet najlepsze moto, Alpinestars najlepsze ciuchy- wg Ciebie oczywiście i to tyle. :flesje: :clap: :clap:

 

Jeśli chodzi o firmę BÜSE to mam rękawice. Ciepłe, nieprzewiewne, podobno nie przemakają ale jeszcze nie sprawdziłem :wink: ( membrana Reissa na którą tak wszyscy narzekają :D ) :icon_twisted:

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Wiesz co Ray?? Ty może daj już sobie spokój z komentarzami. Wiadomo Hornet najlepsze moto, Alpinestars najlepsze ciuchy- wg Ciebie oczywiście i to tyle. :bigrazz: ;) ;)

 

Jeśli chodzi o firmę BÜSE to mam rękawice. Ciepłe, nieprzewiewne, podobno nie przemakają ale jeszcze nie sprawdziłem :biggrin: ( membrana Reissa na którą tak wszyscy narzekają :bigrazz: ) :icon_rolleyes:

 

 

co do Alpinka to zapewne sam nie jestem no a co do CB 600 to nigdzie tak nie pisalem, nadinterpretujesz albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Zamiast sie uczyc to jeździles na wystawy ze swoim zetem (widac po avatarku) nie zapomnij,ze motocykl sluzy do jazdy a nie ogladania. :buttrock:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Alpinka to zapewne sam nie jestem no a co do CB 600 to nigdzie tak nie pisalem, nadinterpretujesz albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Zamiast sie uczyc to jeździles na wystawy ze swoim zetem (widac po avatarku) nie zapomnij,ze motocykl sluzy do jazdy a nie ogladania. ;)

Najpierw pokaz co sam potrafisz. Bo jak na razie to duzo mielesz ozorem i wklejasz cudze zdjecia. Wszedzie cie pelno, gowno wielkie wiesz a wszedzie wtracasz swe madrosci. Za duzo ciebie na tym forum, daj zyc chlopaku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo ciebie na tym forum, daj zyc chlopaku!!!

 

Jak Ci sie nie podoba to nie czytaj. Ty na bank masz ogromne pojecie tylko dlaczego sie wcale nie udzielasz ?

 

"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" prawda Zajc ? tego sie boisz ?

 

Ja sie w miare mozliwosci staram pomoc, szczegolnie, ze czlowiek z moich okolic a Ty sie wszedzie wtracasz i robisz OT.

 

PS. KS RIDER - Stoner lata w Alpinkach pelen komplet - kombi, buty i rękawice.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie nie podoba to nie czytaj. Ty na bank masz ogromne pojecie tylko dlaczego sie wcale nie udzielasz ?

 

"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" prawda Zajc ? tego sie boisz ?

 

Ja sie w miare mozliwosci staram pomoc, szczegolnie, ze czlowiek z moich okolic a Ty sie wszedzie wtracasz i robisz OT.

 

PS. KS RIDER - Stoner lata w Alpinkach pelen komplet - kombi, buty i rękawice.

Wiesz na co taka pomoc moze sie przydac? Psu na bude jedynie ;) Powielasz jakies wioskowe mity , niczego nowego nie wnosisz do tematu.

Wszystko w nadmiarze jest meczace-wiec pomysl nastepnym razem zanim wcisniesz przycisk "Dodaj odpowiedz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie zapomnij,ze motocykl sluzy do jazdy a nie ogladania. ;)

 

;) A tak. Najmocniej przepraszam. Zapomniałem do czego on właściwie służy. ;) :wink: ;) Dobrze że mi przypomniałeś. :bigrazz: Zważywszy na cel ku któremu zdąża wątek jestem za tym żeby zaprzestać dalszej dyskusji. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na cel ku któremu zdąża wątek jestem za tym żeby zaprzestać dalszej dyskusji. :buttrock:

 

Ja nie rozpoczelem OT, wiec jest za tym ;) EOT z naszej strony.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dainese, Arlen Ness, M-TECH NKP i spolka zeby nie mowic Alpinek

Wiem co jest czełówką ... Pytałem sie o Buse wiec po co mi wymieniasz czołówke , przeca wiem , kto jest naj (lepszy/droższy). Chodzi mi tylko o to , ze jeśli mam wywalić troche kasy na kombi to sie zastanawiam czy kupić np. Buse bo jest wystarczająco dobry czy jednak Dainese (czarne M4??) lub tego Twojego Alpinka ... Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...