Skocz do zawartości

sprowadzanie części


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taką sprawe że nie mogłem dostać części jakiej chciałem do swojego motocykla i spróbowałem to załatwić na swój sposób i dotarłem do ludzi którzy mi pomogą zacząć i szukać części we włoszech. Chciał bym się tym zająć żeby już inni nie mieli takich problemów jak ja!I mam takie pytanie co najlepiej sprowadzać? tzn jakie części? co najczęściej się psuje? do jakich marek motocykli? Pomożeci mi to w przyszłosci i może ja wam pomoge:) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne mówisz o częsciach używanych?

 

Jakie? te które najczęściej ulegają zniszczeniu lub uszkodzeniu przy małych bądz większych dzwonach.

 

Owiewki, boczne dekle silnika, lusterka, kierownice, chłodnice itd.

 

Chyba najwięcej osób poszukuje części które uległy zniszczeniu podczas szlifa.

 

Mam tylko nadzieję że nie będziecie grasować z kluczmi w nocy po włoskich parkingach i wiedomo ;)

 

skąd trafią części do polski :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezyu do czego masz dostep, bo jak masz do wszystkiego , ale musisz brac w ciemno , to tak jak Enzo napisał.

Natomiast jak masz dostep do wszystkiego i mozesz wziaść zawsze i kazda ilosc - to moze lepiej brac pod konkretne zamówienie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar wziąć sobie narazie na próbe wziąć kilka i zobaczyć jak się to rozkręci żeby nie umoczyć na tym interesie:) a jakich marek najwięcej jest w polsce? a co myślicie o włoskich mottorach czy warto ściągnać takie marki jak właśnie Laverda, ducatti,.... i wiele innych ale nie wiem jak się to pisze:) bo przy okazji bym wrzucił ze 2 motorki na busa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar wziąć sobie narazie na próbe wziąć kilka i zobaczyć jak się to rozkręci żeby nie umoczyć na tym interesie:) a jakich marek najwięcej jest w polsce? a co myślicie o włoskich mottorach czy warto ściągnać takie marki jak właśnie Laverda, ducatti,.... i wiele innych ale nie wiem jak się to pisze:) bo przy okazji bym wrzucił ze 2 motorki na busa.

 

zadaj sobie najpierw pytanie ile Laverd jest w ogole w PL. Co do Ducati to osmiele sie wypowiedziec, ze ci uzytkownicy beda raczej kupowac nowe ( jezeli chodzi o czesci do silnika ) z plastikami bedzie roznie.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Z włoskimi sprzętami to niełatwe zadanie. A to dlatego ze najpierw musisz znaleźć FANATYKA który ma włoskie moto a takich ludzie nie ma wielu. Są też tacy co mają włoszczyznę z przypadku ale oni pewnie juz sporo wtopili kasy... :(

 

Rozjerzyj sie po okolicy . internecie i zobacze czego jest duzo a czego nie, co sie sprzedaj a co nie itd. Takie mini-badanie rynku. Masz łeb i h*j to kombinuj.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak, mozna sie brac za biznes o, ktorym sie nie ma najmniejszego pojecia ? Jaki sens ? nie znasz rynku, nie wiesz jakie jest zapotrzebowanie i chcez czyms handlowac ?

 

Skoro to TY chcez handlowac to powinienes znac odpowiedzi na te wszystkie pytania...

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie właśnie dlatego się pytam czy jest taka potrzeba a chciałem się tym zająć tak przy okazji! a nie żeby zarabiać dużo sary! raczej dla tego żeby dorobić i pomóc innym! żeby nie męczyli się tak jak ja z szukaniem cześci do swoich! a zresztą ta sprawa jest otwarta! i według mnie jest ktoś taki potrzebny żeby się zają tą sprawą bo ja szukałem w necie w ogłoszeniach to nikogo nie ma! a jak sie dalej potoczy ta sprawa to się okaże mam tylko nadzieje ze wypali wszystko pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie właśnie dlatego się pytam czy jest taka potrzeba a chciałem się tym zająć tak przy okazji! a nie żeby zarabiać dużo sary! raczej dla tego żeby dorobić i pomóc innym! żeby nie męczyli się tak jak ja z szukaniem cześci do swoich! a zresztą ta sprawa jest otwarta! i według mnie jest ktoś taki potrzebny żeby się zają tą sprawą bo ja szukałem w necie w ogłoszeniach to nikogo nie ma! a jak sie dalej potoczy ta sprawa to się okaże mam tylko nadzieje ze wypali wszystko pozdrawiam!

 

Wiesz jak sie kupuje egzota to trzeba sie liczyc z tym, ze czesci jak na lekarstwo a jezeli sa to drozsze jak u jubilera. :icon_mrgreen:

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...