kanalia Posted December 8, 2007 Share Posted December 8, 2007 (edited) Witam wszytskich forumowiczów, przyznam ze jestem swiezo upieczonym motocyklista, kupiłem motocykl Kawasaki ER 6F i zastanwiam sie czy mozna z niego zrobic 6N czy po kupieniu zegara lampy z czaszą owiewk bocznych od 6N nie bedzie problemu z ich zamontowaniem?? rocznik motocykla to 2006 Edited December 8, 2007 by kanalia Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.