Skocz do zawartości

Nockalm i Grossglockner


PrzemekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś jeszcze nie był a chce zobaczyć jak wyglądają po części te trasy to zapraszam na 2 filmiki z naszego przejazdu po nich:

 

Nockalm

 

Grossglockner

Pozdrawiam

 

P.S.

Zachęcam do umieszczania w tym temacie linków do swoich filmików, pokazów zdjęć itp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą oglądałem Malte :icon_mrgreen: pozostałe oglądnę później. Jest super - bardzo fajnie zmontowana aż przyjemnie się ogląda. Ja tez kręce filmiki jakieś ale jadąc sam mam głownie materiały krajobrazowe itd a więc nuda :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oglądałem Malte :bigrazz: pozostałe oglądnę później. Jest super - bardzo fajnie zmontowana aż przyjemnie się ogląda. Ja tez kręce filmiki jakieś ale jadąc sam mam głownie materiały krajobrazowe itd a więc nuda :buttrock:

Dzięki ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planujemy z chłopakiem jechać w Alpy na motocyklach w przyszłym sezonie... a twoje filmiki jeszcze bardziej mnie utwierdziły w przekonaniu, że naprawdę warto :) Trzeba się będzie postarać :biggrin:

 

Fajnie zrobione... gratuluję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planujemy z chłopakiem jechać w Alpy na motocyklach w przyszłym sezonie... a twoje filmiki jeszcze bardziej mnie utwierdziły w przekonaniu, że naprawdę warto :D

 

Bez dwóch zdań :smile: Najlepiej na kilka dni bo w Alpach pogoda jest bardziej zmienna niż kobieta :crossy: Byliśmy tam już parę razy i zawsze w któryś dzień lało i było około 5 stopni na +

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie w sprawie pogody. Jak to z nią jest naprawdę? Oglądając filmiki to większość motonitów lata w texach, są przeważnie ciepło ubrani. Jak ma się sprawa w miesiącach takich jak lipiec/sierpień? Tam zawsze są szansę trafić 5 stopni na plusie i deszcz czy to tylko niektóre pory roku raczą nas taką aurą?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie pogody. Jak to z nią jest naprawdę? Oglądając filmiki to większość motonitów lata w texach, są przeważnie ciepło ubrani. Jak ma się sprawa w miesiącach takich jak lipiec/sierpień? Tam zawsze są szansę trafić 5 stopni na plusie i deszcz czy to tylko niektóre pory roku raczą nas taką aurą?

 

Z pogodą jak to w górach. Nieprzewidywalna. Byłem we wrześniu i jeździłem w śniegu, deszczu i temp. +2. Gazety pisały o szoku pogodowym - krowy po kolana w śniegu :). Taka pogoda utrzymywała się przez 2,5 dnia. Przestałem już zwracać uwagę na wilgoć i zimno. W tym roku wybieram się w Alpy w sierpniu.

Filmiki są super ale to trzeba zobaczyć na własne oczy i przejechać własnymi kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie pogody. Jak to z nią jest naprawdę? Oglądając filmiki to większość motonitów lata w texach, są przeważnie ciepło ubrani. Jak ma się sprawa w miesiącach takich jak lipiec/sierpień? Tam zawsze są szansę trafić 5 stopni na plusie i deszcz czy to tylko niektóre pory roku raczą nas taką aurą?

My mamy kiepskiej jakości ubrania i nie było razu żebyśmy nie zmarzli w Alpach pomimo wszystkich podpinek i wpakowaniu się w p-deszcze. Mówię tu o jeździe nocą w deszczu. Za dnia jest lepiej ale podczas najgorętszych (teoretycznie) miesięcy roku trzeba się liczyć z temperaturami rzędu kilku stopni. Często jest tak, że w dolinach jest 28 stopni, świeci piękne słońce a chwilę później jesteś już na jakiejś przełęczy gdzie leje i jest 10 stopni. Dobre, ciepłe i nieprzemakalnie ubranie to podstawa do komfortowej jazdy w tamtych rejonach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...