Skocz do zawartości

Wszyscy święci


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie nie jestem osobą szczególnie wierzącą i manifestującą swoje przekonania religijne, ale już kilka razy spotkałem się ze święceniem motocykli i podoba mi się to. Nie żebym był jakiś przesądny, ale świadomość, że "Bóg dotknął" mojego motocykla jest dość miła i przyjemna.

Wzorem rozpoczęcia sezonu motocyklowego na Jasnej Górze, pomyślałem czy może by tak zorganizować swój własny, forumowy początek? Myślę tutaj o 1-2 dniowym spotkaniu na początku sezonu ze wszystkimi elementami, jakie zazwyczaj towarzyszą takim imprezom. Gdyby więc tak zrobić coś takiego u Prałata? Spotkanie forumowiczów, msza, poświęcenie motocykli przez jednego z nas... Chciałbym poznać opinie na ten temat?

Prałat a jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shipp bez urazy ale najpierw powinieneś sie zapytać (przez PW, GG , tel itp.) jako pierwszego Prałata czy pozwoli na małe oblężenie swojej posesji lub okolicy przez głodnych święconej wody motocyklistów ...

Co do święcenia to sam nie jestem zbyt wierzący ale tydzień po ostatnim świeceniu na JG sprzedałem XJ`ę którą sprzedać był problem ... :buttrock: Jaki z tego morał ? Święcone lepiej sie sprzedają :biggrin: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shipp bez urazy ale najpierw powinieneś sie zapytać (przez PW, GG , tel itp.) jako pierwszego Prałata czy pozwoli na małe oblężenie swojej posesji lub okolicy przez głodnych święconej wody motocyklistów ...

Co do święcenia to sam nie jestem zbyt wierzący ale tydzień po ostatnim świeceniu na JG sprzedałem XJ`ę którą sprzedać był problem ... :icon_twisted: Jaki z tego morał ? Święcone lepiej sie sprzedają :crossy: Pzdr

Racja, też o tym pomyślałem, ale doszedłem do wniosku, że to jest narazie macanie tematu, taki swoisty sondaż a nie zabieranie się za organizowanie imprezy.

Myślę, że jeśli Prałat zechce się wypowiedzieć, co o tym sądzi, będzie łatwiej znając zdanie i nastawienie innych.

Stąd do ewentualnego zjazdu czy zlotu, jeszcze daleko że hoho!

Swoją drogą, Prałat jako nasz zacny duchowy kolega forumowy od razu przyszedł mi do głowy, ale nie powiedziane, że musi to być u niego. Jeśli nie ma takiej możliwości, to może ktoś ma znajomego duchownego, który ma możliwość i chęć przyjęcia oblężenia skruszonych motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mi odpowiada.

Z tego co wyczytałem, to Prałat organizował msze dla motocyklistów (kaski przed ołtarzam). Pomysł uważam za bardzo dobry. Można się będzie spotkać w forumowym gronie, itp.

Ja myślę, że problemem dużym zorganizowanie mszy nie powinno być (tak przypuszczam). Natomiast gorzej może być z "mszalnym :-)", bo zorganizowanie czegoś na ileśtam osób, to już jest jakiś problem.

 

Kurna, co ja się wypowiadam, jak g... wiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

prałat już "coś komuś " powiedział na ten temat :icon_question: czy może się wystraszył :biggrin:

ja chętnie bym się wybrał na ochrzczenie mojego moto, bo jeszcze kropione nie było :crossy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ze wszystkimi elementami, jakie zazwyczaj towarzyszą takim imprezom. ...

Ciekawa koncepcja - w dzień święcenie motocykli a wieczorem striptiz i pijaństwo :icon_twisted: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...