Skocz do zawartości

27.04.2008 - rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Małej k/Dębicy


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnim razem firma mojego starszego zasponsorowala zlot co prawda na 300 zl tylko + baner voti i mycior pewnie sie orientuja jaki baner w tym roku tez porozmawiam bo wspolnik starszego jest zapalonym bikerem i na 99% bedzie tak jak ja wiec nie wykluczony maly wklad sponsora sprobuje cos wiecej tym razem wygospodarowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wieści:

 

" Już wszystko jest jasne. Kolejne, już 5 spotkanie motocyklistów w Małej, tym razem z okazji rozpoczęcia sezonu jest już dopięte na 90%.

Banery przy E4 pracują na nas.

Po niedzieli będziemy prosili środowiska o pomoc w rozklejeniu plakatów. Będzie ich 500. Mają one reklamować nasze spotkanie na trasie przejazdu i w terenie gdzie są zainteresowani imprezą zmotoryzowani koledzy.

Przygotowywane są zlotowe gadżety. A będą to tym razem w pakiecie za 15 zł:

- breloczek z figurą Chrystusa Króla,

- naklejka z przesłaniem zlotu: Nie zabiorę serca do nieba,

- naklejka: Uważaj - motory są wszędzie,

- oświadczenie woli,

- bloczek do kuchni.

Będą też do nabycia: chusty, kalendarze, statuetki z Figurą Chrystusa Króla, plakat z grupowym zdjęciem z zakończenia sezonu 2007.

 

Program tegorocznego spotkania obejmuje:

9.00 - zjazd motocykli w Małej. Zapisy w recepcji Zlotu. Pobranie pamiątek Zlotu - pakiet za 15 zł.

10.00 - Msza św z przesłaniem: "Nie pojadę z sercem do Nieba..." promocja " Oświadczenia woli ". Poświęcenie nowych motorów.

11.30 - posiłek na stadionie (grochówka, kiełbaski, kawa, herbata, woda) i spotkania środowisk. Wyjazd pod Pomnik Chrystusa Króla. Wspólne zdjęcie.

12.45 - parada motorów na trasie Mała - Rzeszów, a w Rzeszowie przejazd ulicami: Krakowska, Lwowska, Rejtana, Pow. Warszawy, Hetmańska, Słowackiego - zakończona koło 14.30 postojem na Rzeszowskim Rynku - wita nas orkiestra koncertem, rozdaniem nagród.

Około 16.00 będziemy rozjeżdżać się do chaty wioząc w sercu przekonanie, że ten sezon będzie pogodny, zdrowy, obfity w przygody, przyjaźnie i motorowe przyjemności.

Czego sobie i Wam wszystkim życzę.

Wuju

Czekam na Was "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o ustawianie się na wypad do Małej, to 27.04.2008r. w Rzeszowie na ul. Dąbrowskiego przy głównej komndzie policji na parkingu jest zbiórka motocyklistów jadących na rozpoczęcie sezonu. Wyjazd o godz 8;00 pod eskortą policji, czyli trasa z pierwszeństwem przejazdu :) Zapraszam wszystkich którzy mają Rzeszów po drodze do Małej im więcej motocykli tym lepiej! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ustawianie się na wypad do Małej, to 27.04.2008r. w Rzeszowie na ul. Dąbrowskiego przy głównej komndzie policji na parkingu jest zbiórka motocyklistów jadących na rozpoczęcie sezonu. Wyjazd o godz 8;00 pod eskortą policji, czyli trasa z pierwszeństwem przejazdu :lalag: Zapraszam wszystkich którzy mają Rzeszów po drodze do Małej im więcej motocykli tym lepiej! :icon_mrgreen:

 

Miodzio:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że byłoby to bez sensu jakby sprawdzali papiery, choć z tą firmą to rużnie bywa co mądre głowy każą chłopakom robić.

Bo nie mam blankieciku, a w komputerze jeszcze chyba nie bedzie że mam prawko... i właśnie nie wiem czy jechać swoim, czy u brata na plecaczek(ale bym sie za bardzo wkurwiał wtedy :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że byłoby to bez sensu jakby sprawdzali papiery, choć z tą firmą to rużnie bywa co mądre głowy każą chłopakom robić.

Bo nie mam blankieciku, a w komputerze jeszcze chyba nie bedzie że mam prawko... i właśnie nie wiem czy jechać swoim, czy u brata na plecaczek(ale bym sie za bardzo wkurwiał wtedy :/ )

 

Ja bym wolał się troche po"wku**wiać" niz stracic prawko gdy już zdałeś, no chyba, że masz paiery na B, a to juz inna sprawa. W każdym razie wolałbym pocierpieć troche :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...