Skocz do zawartości

ilu nas jest !!!!


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam motocyklistow z Pily!

 

Jak widac w moim profilu jestem z Krakowa, ale zapadla decyzja sluzbowa i od 4 sierpnia mam zamieszkac w Pile! :)

Moze od razu tam motocykla nie przewioze, ale pewno dlugo bez swojej "Belli" nie wytrzymam :-)

Mam prosbe - mam dwa tygodnie na znalezienie i wynajecia mieszkania, ewentualnie jakiegos garazu, rozgryzienie gdzie i z kim mozna polatac na moto :-)

Jezeli ktos z Was moze mi pomoc informacja, albo ma mieszkanie do wynajecia - bede wdzieczny i stwiam piwo w Pile :( Choc na razie nawet nie wiem, gdzie tam mozna na piwko podskoczyc :)

 

Pozdrawiam!

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak beda ci odpowiadaly kredensy , tamwaje i autobusy - zapraszam na www.husaria.pila.pl jak lubisz szybko lub enduro - tez sie znajda u nas. No i zawsze mozesz liczyc na nszych przeciwnikow czyli prawdziwych motocyklistow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowalbym zmiane moderatora, poniewaz co jakis jego posty sprawiaja wrazenie checi powrotu do starych konfliktow na forum. A przeciez powinien dbac tu o porzadek, a nie podburzac do klotni...

Edytowane przez Przemek PbS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja kocham wszystkie motocykle i troche juz liznalem roznych sprzetow - od enduro, poprzez klasyki, az po plastiki. Aktualnie jest szybko i po wlosku :)

A kto to sa Ci "prawdziwi motocyklisci" i czemu sa Waszymi przeciwnikami? :biggrin:

 

Pozdrawiam i biore sie za szukanie mieszkania na wynajem w Pile...

 

Pozdrawiam

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pile znajdziesz może 60 aktywnych motocyklistów z czego tylko mała grupka sra we własne gniazdo i niepotrzebnie robi ferment.

Pozostań ponad to, jeżeli lubisz niedzielne wycieczki pofrówasz z husarzami jeżeli lubisz zloty to raczej z resztą.

 

Przeważnie jest zbiórka na cpn i wspólna jazda jeśli taka ci odpowiada.

 

Najbliższy zlot (lektura obowiązkowa, hit lata :) )odbędzie się w Debrznie 60km od Piły w dniach 1-3 sierpień zapraszam na browara i pozdrawiam.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zaproszenie!

 

Termin sierpniowy chyba nie do ogarniecia. Nawet jeszcze mieszkania nie znalazlem, ze o garazu nie wspomne. A moja Bella na pewno nie bedzie spala sama pod chmurka :)

Ale jak juz bede na dwoch kolach - od razu wrzuce na forum prosbe o jakies spotkanie i wspolna jazde :biggrin:

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zaproszenie!

 

Termin sierpniowy chyba nie do ogarniecia. Nawet jeszcze mieszkania nie znalazlem, ze o garazu nie wspomne. A moja Bella na pewno nie bedzie spala sama pod chmurka :biggrin:

Ale jak juz bede na dwoch kolach - od razu wrzuce na forum prosbe o jakies spotkanie i wspolna jazde :crossy:

 

Maciej

Mieszkania mozesz szukac w lokalnych tygodnikach - Tygodniku Nowym ( tam wiecej ogloszen) oraz w Tygodniku Pilskim, do nabycia w kazdym kiosku co wtorek. Jesli chodzi o trzymanie moto mozesz sprobowac postawic na parkingu strzezonym, przykryc moto pokrowcem i nie martwic sie o kradziez/itp, a koszta pewnie inne niz w Krk. Tak z ciekawosci co przywialo Cie z Krakowa az do Pily? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu? Przykryty pokrowcem? Chcesz zeby moja Bella wniosla o rozwod? :biggrin:

Sprzet zimowal u mnie w salonie - dobrze ze mam winde bo bym musial targac na drugie pietro na plecach :-)

Dzieki na namiary na dzienniki - zaraz zerkne co maja w necie.

A co mnie przywialo? hmmm Na razie firma w kotrej pracuje dziala w pasie poludniowym - dolny slask, slask, maloposlkie, swietokrzyskie. Ale wybieramy sie na polnoc - od Szczecina po Suwalki. Sporo klientow jest w okolicach Bydgoszczy, Poznania, Drawska - wiec Pila bedzie super miejscem wypadowym. No i klimat ok, lasy, jeziora, nad morze 100km, tor Poznan 100km... Mam nadzieje ze zostane na dluzej - na razie mam zaklepany wyjazd do 12 wrzesnia.

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...