Skocz do zawartości

przejazd przez rzeke


PykuCk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nie powinien cylider strzelić.Jest chłodzony cieczą także ta opcja jest o wiele mniej prawdopodobna niż w sprzętach chłodzonych tylko powietrzem.Może kolega ma już słaby przewód i czapeczkę na świecy i przy zamoczeniu jakieś przebicia występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! podczepie się do tematu:

Mam problem z DT 125, otóż przerywa mi na wyższych obrotach. miał ktoś z was taki problem? Jakie mogą być przyczyny bo już nie wiem co szukać. Możliwe ze gdy modół jeżeli jest nieszczelny (wokół kabli są małe dziury ale nie widać żeby ktoś przy nim grzebał) to łapie wilgoć i dlatego tak się dzieje? Myśle że magneto wody nie dostaje, ponieważ uszczelka jest dobra a w środku wszystko wygląda ok. Gaźnik chyba też odpada. Niekiedy chodzi dobrze a niekiedy przerywa. Ostatnio jak wjechałem w kałuze to zaczął prychać. Aha a jeżeli modół to jest na nim blokada czy nie ( dt 96r) bo jak mam go uszczelniać to bym odrazu rozblokował. Świeca jest nowa NGK ... irydowa za ponad 60 zł i na fajce jest uszczelnienie a jak przełożyłem inna to dalej przerywał czyli nie wina fajki. A np. cewka jeżeli jest walnięta to jakie są "objawy". może macie jakieś inne propozycje

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja którędy mogła się dostać woda do cylindra! Przez nieszczelne połączenie cylindra z dyfuzorem. Wytwarza się tak duże podciśnienie które mogło łyknąć wodę do środka.

Kolega tak uszkodził silnik w CR. Z tym, że on szarpał się z minutę w kałuży o głębokości koła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...