Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008, oraz spotkanie przed


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj Piotrek, ja i Tomulus bedziemy wjezdzac do lublinca droga nr 46, ty drogą nr 11, tutaj masz mape lublinca: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=lu...&sId=&x=37&y=14

 

sa 2 miejsca, albo spotkamy sie gdzies w okolicy skrzyzowania sie tych drog (tylko musiałbys nadrobic z 2-3km ) i dalej przez Lubliniec bysmy przejechali razem.

 

Drugim miejscem mogla by byc okolica Ronda Opolczyka, wtedy z drogi nr 11 kierowalbys sie na centrum ulica Oleską, tylko wtedy moglby byc problem ze znalezieniem miejsca na postoj bo to srodek miasta, preferował bym opcje nr 1 poniewaz sa to peryferie miasta i napewno bedzie jakies fajne widoczne miejsce w ktorym moglibysmy sie spotkac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje opcja pierwsza, na peryferiach. Mam nadzieję, że jakoś sie tam odnajdziemy. Ja planuje wyjechac o 8 z Kluczborka, po drodze zgarne kuzyna i jedziemy na Lubliniec. Będę czekał na was w okolicach skrzyżowania tych tras.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na rozpoczęcie ale samochodem. Jakby ktoś widział zieloną Astrę I Kombi (OOL H853) na żółtych felgach to ja :icon_razz:

Wyjeżdżam koło 8 a z okolicy powinna ruszyć grupa ok. 10 znajomych motocyklistów.

 

tak, popieram, myślę, zeby uformowac się w jakieś mniejsze formacje, np po 3-5 moto.

tak, bo chcę wejść na mury obronne i zrobić fotki/filmik, jak to stado się wtłacza na błonia.

Można by się spotkać, też mam zamiar "pofotkować" z murów a jeżeli by się dało to wejść na wieżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pewnie, że można się spotkać. Tylko jak my się rozpoznamy? Ja zapewne będę miał garba, tzn plecak na kask z napisem agv, z resztą jak zawsze :-)

 

@Brylu, lecisz ze mną? Czy z całym stadem, które pewnie przez Kluczbork będzie jachało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś wieści na temat jutrzejszej pogody? Bo cosik mi mówi , że będzie padało. Nie chce krakać ale :icon_razz:

Prawdopodomnie ma nie padać ;)

Pogoda Częstochowa

 

ale jak to z pogodą, nigdy nie waidomo:(

 

PS. Wybiera się ktoś z Nysy??Okolic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...