Skocz do zawartości

Hornet 600 Rama


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kto powiedzial ze jednego? -jednego podalem przyklad :icon_twisted: chyba sie nie bedziemy przekomarzac kto widzial wiecej hornetow ??i w jakim stanie ,wedlug mnie sprzet idealny do stuntu i tyle moje skromne zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem 4 sztuki z urwanymi mocowniami silnika. Ty widziales jednego ktory wytrzymywal ostre katowanie. Wnioski do wyciagniecia zostawiam zainteresowanemu.

 

Moze byly po dzwonie ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj znalazlem info -

 

http://forum.scigacz.pl/about351-0.html

 

I ostatnie pytanie. W papierach mam - moto sprzedane w 2003 roku w czerwcu. Pierwszy raz uzyte w 2003.

 

Natomiast kolega mowil, ze jest to rok 2002. Jednak nie moge znalesc info o daty produkcji w papierach. (moto z UK)

 

http://img81.imageshack.us/img81/2203/new1kw0.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/7097/dscn3330bn6.jpg

Wiec, jak to jest ?

 

 

 

Cześc, na zachodzie w papierach nigdy nie ma roku produkcji, jest tylko data pierwszej rejestracji. Twoje moto

to model 2002 albo starszy. Hornet z 2003 ma już inne zegary i niema linki prędkościomierza.

Edytowane przez Wolenweider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Hornet jest własnie idealny do stuntu.Przecież wystarczy odkrecic mocno gaz i juz czuc ,że kolo sie podnosi,wiec chyba stosunkowo łatwo włąsnie na Hornecie stawac na gume.Moj jest po szlifie ,ale powiem szczerze ,że baku nie zdejmowalem :evil: (tylko siedzenie) wiec chyba to jutro zrobie dla swojego spokoju.A jakie sa objawy krzywej ramy? ściaga poprostu? Bo jak ćwiczyłem jazde bez trzymanki to jakos mnie na prawo przychylało...tyle ,że to może moja wina bo tak ciało przechylalem.

 

P.S.Jakie macie wydechy sport. w swoich Hornetach bo w zime mam zamiar kupic jakis i nie wiem na co sie zdecydowac.(ma być głośny :flesje: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj jest po szlifie ,ale powiem szczerze ,że baku nie zdejmowalem :flesje: (tylko siedzenie) wiec chyba to jutro zrobie dla swojego spokoju.

 

W Hornecie bak sie sciaga latwo , ale z zakładaniem czasem sa problemy i mozesz sobie przedzurawić wezyk od kranika.

Jesli chcesz być pewny to poprostu sciąg siedzenie pozniej poluzuj dwa boczne panele, a nastepnie odkrec jedna srube mocującą bak i wycią ją.

Wez mame ,tate,albo kumpla i uchyl bak do góry,ale nie sciagaj go - niech ci ktoś przytrzyma bak a ty wsun reke pod bak i palcami spokojnie wyczujesz.Reka powinna ci wejsć daleko za miejsce w ktorym ta rama sie krzywi.

Podczas unoszenia baku uwazaj zeby nie wyleciały ci gumeczki które sa w ramie tak gdzie wsuwasz śrube mocując bak

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za off topa, ale widzę że pytanie troszkę w temacie,

więc piszecie, że Hornet nie nadaje się do stuntu a zwłaszcza "twarde lądowanie" po gumie.

 

A jak to w Bandicie? ponoć rama mocna?

Nie śmigam na kole, tylko próbuje go lekko poderwać no i często zdarza się mocne padnięcie w dół :flesje: Sporadycznie oczywiście ale zacząłem się martwić..

Były taki przypadki w B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bandyta nie ma ramy grzbietowej - tylko rama "obejmuje" silnik - ja raczej nie słysząłem o czymś takim w B6.W Hornecie jest to poprostu wada, bo to nie jest wymysł tylko sie o tym często słyszy i nie jest to odosobniony przypadek.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto powiedzial ze jednego? -jednego podalem przyklad :banghead: chyba sie nie bedziemy przekomarzac kto widzial wiecej hornetow ??i w jakim stanie ,wedlug mnie sprzet idealny do stuntu i tyle moje skromne zdanie .

 

 

Masz racje. Nie chodzi o to by sie przekomarzac.

 

Moze byly po dzwonie ?

 

 

Calkiem mozliwe. Pewnie sam sobie zaprzecze, ale to rozwiazanie z silnikiem jako elementem nosnym, nie jest takie slabe. Niestety nie jest to idealne rozwiazanie w moto uzywanym do stunu.

 

 

 

Panowie. Ja nie mowie ze sie nie da stawiac na gumie itd, bo hornet jak najbardziej daje rade. Dyskusja nie dotyczy tego czy sie da, tylko jakie sa tego konsekwencje. I pod tym katem twierdze ze jesli ktos nosi sie z zamiarem kupna moto, i chce sie bawic w stun, to powienien wybrac moto bardziej wytrzymale niz Hornet, bo konsekwencje pierwszych prob na Hornecie moga mocno uderzyc po kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...