Skocz do zawartości

Renault Clio 1,5 DCI rok 2001 - 2003


Dziki_YZF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kango z dci 70 koni co prawda on nowego i teraz ma 50 tys. km. Nie oszczędzam go i wszystko ok. Następny jaki kupię to zapewne też będzie dci - dla porównania proponuje przejechać się 1,4 tdi - to zrozumiecie różnicę w kulturze i przyjemności z jazdy. :)

Edytowane przez marcincbr600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sorry za archeologię, ale się podłączę:

 

Co sądzicie o Renault Thalia 1.4 8V? Moja panna wypatrzyła taką w komisie i teraz truje mi dupę od paru dni że fajne, że ładne i w ogóle. Ja wiem, że to będzie lepsze od mojego Tico, które mnie pomalutku zaczyna wkurzać (kilka drobnych ale upierdliwych usterek pod rząd - moduł zapłonowy, przegub, teraz coś z ładowaniem aku), ale nie chcę się zapożyczać na coś, czego też będę miał dość po roku (a miałem, k..wa, zbierać na moto). Wiem, że wg niektórych auta na "F" są be, a Renault to już całkiem. Wiem, że Thalia to Clio z dupą. Opinii poczytałem trochę i ciut skołowany jestem, bo większość chwali, ale jak zwykle jest parę w stylu, że to najgorszy syf. I proszę o opinie ludzi, którzy tym jeździli lub mają info z pewnego źródła a nie przechodzili koło Thalii na parkingu.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Przekalkulowałem, przemyślałem za i przeciw i stwierdziłem, że się jeszcze rok taczkowozem pokulam. Aczkolwiek Thalię lub pierwszego Megane będę w przyszłości rozważał.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...