Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku byłem pierwszy raz, w 2008 jade napewno :icon_biggrin:

 

p.s. Tylko mam nadzieje że zoorganizują jakieś grogowskazy czy cuś, nie tak jak w tym roku gdzie tabuny Motocykli krążyły i szukały drogi na Górke Przeprośną :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do tego czasu kupie sprzeta to na bank polece

A jak nie kupisz to będziesz robił za nakładke na siedzenie pasażera w VFR malowanej na HRC :bigrazz: tak czy inaczej na J.G. sie zjawisz a jak nie to dupa z Ciebie Kuraku :D Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie i ja :icon_rolleyes: ,nie wiem co do tego czasu sie wydarzy,chcialbym poleciec wszystko zalezy od pogody jak bedzie oki i nic nie wypadnie to startuje razem z dziewczyna mysle ze ktos z lubelskiego napewno bedzie lecial to sie podlacze z mila checia

aha i jak to sie zaczyna tzn w jakich godz i to jest jednodniowa pielgrzymka?

Edytowane przez czarek thunder-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie też zawinę plecaczek i będę, może ktoś jeszcze z Poznania lub okolic ma to w planach? może polecimy jakąś większą grupą?

 

Heja . Też się wybieram - nie wiem którędy lecisz??? jak przez Wrocka to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Poznania do Częstochowy to walnę albo a2 do Łodzi dalej do Częstochowy, albo przez Ostrów Wlkp. Kępno.

 

słuchaj . przez ostrów kępno jest fajna droga. może spotkamy się w kępnie. jakoś się spikniemy. prawdopodobnie będzie nas kilka moto.w sobote 19 04 08r będziemy się umawiać.

 

witam

 

Jak zwykle pisze o tym spotkaniu bardzo wczesnie, wg. niektorych za wczesniej ale chcial bym zeby kazdy z nas mogł spokojnie zarezerwowac sobie ten jeden dzien na rozpoczecie sezonu i modlitwe za to zeby byl bezpieczny i szczesliwy.

 

tak wiec data spotkania to:

 

20 kwietnia 2008r.

pozdrawiam

 

jak będziesz miał plakat- to podrzuć rozwiesze we wrocku i okolicach. [email protected]

 

słuchaj . przez ostrów kępno jest fajna droga. może spotkamy się w kępnie. jakoś się spikniemy. prawdopodobnie będzie nas kilka moto.w sobote 19 04 08r będziemy się umawiać.

jak będziesz miał plakat- to podrzuć rozwiesze we wrocku i okolicach. [email protected]

 

sorki

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj . przez ostrów kępno jest fajna droga. może spotkamy się w kępnie. jakoś się spikniemy. prawdopodobnie będzie nas kilka moto.w sobote 19 04 08r będziemy się umawiać.

 

ok jestem za :icon_exclaim:

to czekamy jeszcze 5 miesięcy gggggggrrrrrrrrrrrrrr :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...