Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

oki :wink: bo jak zmieniejszylem zeby mi sie zmiescilo na monitorze 800X600 :evil: to mapka byla mikro wielkosci i jej nie zauwazylem :eek: ok THX :banghead:) PIT mam nadzieje ze przes ostrow polecisz :icon_question: u mnie tez bedzie z 4 moto :D jechlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której planujecie byc na miejscu??? moze jakies znaki na trasie ze jesteśmy z FM?

warto być ok 10-11, a co do oznaczeń 4umowych to część forumowiczów jeździ w oczojebno-żółtych kamizelkach z logo i nickiem (choć osobiście nie praktykuje)... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd na gorke jest niespecjalny. bardziej dla motocykli z wiekszym przeswitem :lalag: droga klepana a nie asfalt. tak wic ostrzegam. osobiscie dołączam sie dopiero jak zaczyna sie asfalt :icon_mrgreen:

 

mam tylko nadzieje ze w tym roku oznaczenie bedzie zdecydowanie lepsze :biggrin:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto być ok 10-11, a co do oznaczeń 4umowych to część forumowiczów jeździ w oczojebno-żółtych kamizelkach z logo i nickiem (choć osobiście nie praktykuje)... Pzdr.

 

 

a plakacie jest napisane ze o 8 spotkenie na górce a o 10 rozpoczecie parady.. a RudyXJ piszesz ze 10-11.. to nie zapozno troche?? a wlasnie pytanie jeszcze jedno.. jezeli o 8:00 ma bys potkanie to o ktorej ludzie bedziecie wyjezdzac z domow??:lalag: czy moze przyjezdzac bedziecie dzien w czesniej gdzies na nocleg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy wyjeżdżać trochę wcześnie, bo mamy do przejechania ponad 220km :icon_exclaim:

Na paradę jedziemy na pewno :clap:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Rzeszowa też mamy kilka kilometrów i trzeba będzie pewnie wyjechać koło 6 bo mimo wszystko chciałbym wziąśćudział w paradzie, co gorsza 19 mam wesele kumpla :clap:

 

Ale chyba pojadę tylko do kościoła, pożyczę chłopakowi najlepszego i wniedzielę spokojenie wyjadę do Częstochowy :icon_exclaim:

 

 

Ale czego się nie robi dla pasji :icon_mrgreen:

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a plakacie jest napisane ze o 8 spotkenie na górce a o 10 rozpoczecie parady.. a RudyXJ piszesz ze 10-11.. to nie zapozno troche?? a wlasnie pytanie jeszcze jedno.. jezeli o 8:00 ma bys potkanie to o ktorej ludzie bedziecie wyjezdzac z domow?? czy moze przyjezdzac bedziecie dzien w czesniej gdzies na nocleg??[/quote

No właśnie ja chyba na paradzie nie będę... Szkoda mi czasu i ... snu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...