Skocz do zawartości

Powitalnia


ar2r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyjątkowo nie mam szczęścia w tym sezonie.

Najpierw przez moje kilkudniowe ociąganie w podjęciu decyzji sprzątnięto mi z przed nosa przepięknego, super przerobionego Mean Streaka.

Później szukałem i szukałem ale nic już nie było tak ciekawe.

W końcu znalazłem i kupiłem i przez prawie miesiąc walczyłem z dokumentami do rejestracji (był sprowadzony ze Stanów).

A teraz kolejny przestój....

 

ech... szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam serdecznie szanownych kolegów :buttrock:

I jeszcze serdeczniej zapraszam na 53 stronę forum VROC.

Ja od niedawna śmigam wymarzonym Vn 1500 clasic. Jest boski. Więcej komentować nie muszę prawda?

 

pozdrowionka :buttrock: :crossy: :buttrock:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi wypada przywitać się z szacownym gronem V. Właśnie skończyłem kompletowanie ciuchów i czas na wypróbowanie sprzęcika. Przy okazji mam pytanie. Mimo, że mój angielski nie jest najgorszy za cholerę nie mogę znależć na stronie VROC miejsca , w którym zaczyna sie rejestrację. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Wszystkich, w siodle 3 sezony w tym ostatni na VNie 750 z 2003r. Miło było wejść w posiadanie tak świeżej legendy dającej poczatek linii Vulcanów (chyba się nie mylę?) i w dodatku w szczycie kryzysowego załamania rynku. Koledzy pukali się w głowy mówiac „coś ty kupił będziesz tylko naprawiał” no cuż nie wszystkie panie mają idealny harakter a w przypadku tej liczy się bardziej przyjemność nawet okupiona przejściami.

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Właśnie otrzymałem dziś nr vroc 31415 i z przyjemnością chciałbym dołączyć do grona osób, którzy czerpią przyjemność z jazdy motocyklem. O swoją maszynę postarałem się kilka miesięcy temu, a do pełni szczęścia - na razie :wink: - potrzebna mi info do kogo się zglosić o nabycie zaszczytnej naszywki lub znaczek vroc (a może i jedni i drugie), no i genialnej oznaki pod awatarem

z góry dzięki i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Właśnie otrzymałem dziś nr vroc 31415 i z przyjemnością chciałbym dołączyć do grona osób, którzy czerpią przyjemność z jazdy motocyklem. O swoją maszynę postarałem się kilka miesięcy temu, a do pełni szczęścia - na razie :wink: - potrzebna mi info do kogo się zglosić o nabycie zaszczytnej naszywki lub znaczek vroc (a może i jedni i drugie), no i genialnej oznaki pod awatarem

z góry dzięki i pozdr

Naszywki już znalazłeś ;), a o znaczek i grupę poproś "ar2r".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prawdopodobnie popełniłem nietakt, poprosiłem o naszywki bez uprzedniego zgłoszenia się do admina forum. Wybaczcie proszę ze względu na wiek oraz brak znajomości zasad forum, jest to moje pierwsze, w którym aktywnie uczestniczę. Proszę zatem o przyjęcie mnie do waszej szacownej grupy. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...