Skocz do zawartości

Cena obrotomierza do ETZ 250


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytałem się w Lesznie po ile jest obrotomierz - to mi powiedzieli że po 180zł. A jak zapytałem się w Poznaniu - to mi powiedzieli, że po 130zł.

 

Więc o co to chodzi. Takie duże różnice w cenach?. A po ile są w Waszych miastach (może bęą po 70zł). Muszę go kupić więc to chyba oczywiste, że kupię go po jak najmniejszych kosztach.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moto bazarze w Łodzi i na allegro widziałem używane w praktycznie idealnym stanie po 30 zł... szukajcie a znajdziecie :)

 

Ta cena by mi stykła. Muszę w grudniu przejechać się na motobazar do Poznania i może da rade kupić coś taniego

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moto bazarze w Łodzi i na allegro widziałem używane w praktycznie idealnym stanie po 30 zł... szukajcie a znajdziecie :)

 

Ta cena by mi stykła. Muszę w grudniu przejechać się na motobazar do Poznania i może da rade kupić coś taniego

 

Nie nastawialbym sie na motobazar w Poznaniu-ile razy tam bylem to dostawalem goraczki po uslyszeniu cen za jakie wystawione byly czesci na sprzedaz.Duzo wiekszy i wybor i za duzo mniejsza kase masz w Lodzi.Ale probuj w Poznaniu,moze Tobie uda sie cos znalezc ciekawego za niewielka kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego obrotomierza to od sąsiada jutro kupuję za paczke fajek i piwo (8zł). Napiszę za pare dni czy działa.

 

No i działa ten kumpla obrotomierz za te 8zł, ale ma caą blaszke, która przyczymuje szkiełko powiginaną. Ciekawe czy idzie taką szybkę z tą blaszką kupić osobno.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ci sie udało!!!!!!

 

Pozdro

 

Byłem się pytać w sklepie o tą blaszkę. mają ją po 12zł, czyli szkiełko będzie więcej warte niż cały obrotomierz :( Teraz tylko muszę kupić mocowanie zegarów i pozakładać wszystko.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...