Skocz do zawartości

PODRÓŻ ANGLIA - POLSKA


seba220
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

majkel samochodem??? ale wstyd :icon_razz:

 

A co mam z dwojka dzieci ........... Dragiem singlem smigac ???? ;)

No Kaske na bak to bym jeszcze wzial, ale dwoje dzieci .............

Nadal informuje ze mam dwa wolne miejsca w aucie.

Full wypas, klima, GPS ............ :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnailes wspomnec o komorce :))))) :) :biggrin: i zegarku

 

Jakbys zapomnial ........ komorka juz jest a zegarek dzisiaj dostalem :clap:

Natomiast gwarantuje ze pojazd NIE bedzie obsrany przez ptaki :buttrock: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 maja o 4 rano laduje sie na prom w dover-dunkierka i brykam dalej do boleslawca (dolnyslask) szukam chętnych na wspólny przejazd. brykam miom moto

 

2

Edytowane przez Bobekaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 maja o 4 rano laduje sie na prom w dover-dunkierka i brykam dalej do boleslawca (dolnyslask) szukam chętnych na wspólny przejazd. brykam miom moto

 

2

 

To moze sie spotkamy,jade do Wroclawia ale wciaz sie zastanawiam,piatek wieczor czy sobota. Zarezerwowales juz prom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze sie spotkamy,jade do Wroclawia ale wciaz sie zastanawiam,piatek wieczor czy sobota. Zarezerwowales juz prom?

 

Prom zarezerwowany miesiąc temu, mam tomka (rider 2) to nie zabłądzę. dziś o północy ruszam z northampton. W piatek jeszcze pracuje, po pracy lulu i podroż. Mam nadzieje dojechać bez noclegu. Boleslawiec o rzut kamieniem od granicy i autostrad powinienem dać rade (A4 nie zaliczam do autostrad a szczególnie odcinka od granicy do Boleslawca, dlatego będę jechał przez Zgorzelec). Do zobaczenia na trasie.

Edytowane przez Bobekaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odswiezam temat. Mam zabukowany prom na 17go wrzesnia na 8 rano w Dover. Smigam prosto do Polski. Jakby ktos sie by chcial dolaczyc, to razem bedzie razniej :cool:. Predkosc przelotowa jak na nakeda bez szyby. Mysle ze jakies 130 km/h max.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...