Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono motocyklowe z Radomia, mam na imię Mikołaj, mam 32 lata i jestem świeżakiem w sprawach motocyklowych, bo mam moto od 2 miesięcy i prawo jazdy od 4 tygodni. Śmigam sobie na razie skromniutko i cichutko na Yamaha xj600s ( moje pierwsze nieskromniutko było na zakończeniu sezonu 23.10.2010 i to z małżonką w charakterze plecaka - ten przejazd przez Radom po mszy w pogoni za doświadczonymi motocyklistami w kierunku Grzecznarowskiego to był dla nas swojego rodzaju chrzest bojowy ). Pozdrawiam serdecznie moto-grono Radom i czekam na następne takie okazje bo jednak w kupie to raźniej i dużo się można od Was nauczyć.

Witaj!

Czyzby to byla czerwona XJ-ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Krzysiek, ta czerwona i mam nadzieję, że nikomu nie wjechałem po chamsku przed moto ( starałem się patrzyć w lusterka ) i jest coraz lepiej. Ten przejazd nauczył mnie jak przejeżdżać między samochodami w korku bo dotychczas się strasznie z tym czaiłem ( lusterka niektórych samochodów są droższe od mojego moto ) ale ogarnąłem. Niestety po tym rajdzie ulicami Radomia poczułem się deczko nieśmiertelny i teraz muszę troszkę przycisnąć na hamulec bo się za pewnie poczułem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mikołaj

Dobrze, że ja nie pojechałam z Wami w paradzie.

Obciachu bym sie tylko najadła :crossy:

Rudzia, o jakim obciachu ty mówisz??? Byli tacy co jechali szybciej i tacy co jechali wolniej. Jak chcesz szybciej to sprzedaj kosiareczkę przez zimę za tą cenę o której mówiłaś mi sobotę na zakończeniu i za te pieniądze kupisz już konkreta. Wiadomo, że nie będzie to nic z górnej półki ale przynajmniej silnik sobie powiększysz 12 razy i już jest czym pobrykać. Tak więc ruda głowa do góry i w przyszłym sezonie machniem jakąś traskę razem na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej paradzie :icon_question: :eek:

Pamiętam tylko że każdy pojechał w swoją stronę , część wróciła na spotkanie do Amfiteatru .

 

Może rzeczywiście paradą tego nie można było nazwać ale spora grupka pojechała razem i rozdzielanie się na mniejsze grupki zaczęło się dopiero w okolicach M1. Jak dla mnie było super i chcę jeszcze

 

Rudzia ja mam kilka skromnych fotek, naprawde nic wielkiego i bardzo krótki filmik. Jak chcesz to Elwira prześle Ci je na Facebooku. Zaproszenie już Ci wysałała

Edytowane przez Mikołaj_xj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam, Mikołaj dawaj te fotki chętnie oglądniemy i szykuj wspólne śmiganie w przyszłym sezonie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...