Skocz do zawartości

Powitalnia Radomska


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Zaglądam na to forum ostatnio dość często a chyba zapomniałem się przywitać(oj brzydko z mojej strony). W sezonie 2008 śmigałem raczej sam, ale w przyszłym roku trzeba będzie to zmienić trzeba to zmienić. Pozdrawiam i szykuje moje virago na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Zaglądam na to forum ostatnio dość często a chyba zapomniałem się przywitać(oj brzydko z mojej strony). W sezonie 2008 śmigałem raczej sam, ale w przyszłym roku trzeba będzie to zmienić trzeba to zmienić. Pozdrawiam i szykuje moje virago na przyszły sezon.

Witaj! Szykuj Virago i wypuść na Allegro, rozejrzyj się za czymś większym i szybszym na przyszły sezon bo Virago za nami może się zgubić, już były takie przypadki :biggrin: . Ja sam ujeżdżałem 3 sztuki Virago 750 przez pięć lat i w porównaniu z doznaniami jakie daje mi obecny motocykl oceniam tamten okres prawie za stracony (oczywiście kwestia co kto lubi?). Pozdrawiam! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Szykuj Virago i wypuść na Allegro, rozejrzyj się za czymś większym i szybszym na przyszły sezon bo Virago za nami może się zgubić, już były takie przypadki :D . Ja sam ujeżdżałem 3 sztuki Virago 750 przez pięć lat i w porównaniu z doznaniami jakie daje mi obecny motocykl oceniam tamten okres prawie za stracony (oczywiście kwestia co kto lubi?). Pozdrawiam! :wink:

 

:rolleyes: :D :icon_evil: :eek:

Witam , witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj! Szykuj Virago i wypuść na Allegro, rozejrzyj się za czymś większym i szybszym na przyszły sezon bo Virago za nami może się zgubić, już były takie przypadki :biggrin: . Ja sam ujeżdżałem 3 sztuki Virago 750 przez pięć lat i w porównaniu z doznaniami jakie daje mi obecny motocykl oceniam tamten okres prawie za stracony (oczywiście kwestia co kto lubi?). Pozdrawiam! :buttrock:

 

Pewnie tak zrobie ale napewno jeszcze nie teraz przez przyszly sezon pojeżdze jeszcze virago.

Apotem zobaczymy honda varadero, suzuki v-strom 1000 a moze nawed bndyta1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już my wiemy o jaki dół Ci chodzi zboku :icon_twisted:

koniecznie musisz sie wyróżnić :icon_eek: przeproś Pana :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

zanim cokolwiek napiszesz następnym razem to... nawiązuje jeszcze raz do Twojego avatara :banghead: :icon_twisted: perwersyjny zboku :icon_mrgreen:

 

a w ogóle to znowu Rarusia zaczynasz na powitalni ?!

 

Peny gomenasai za Łajze :notworthy: :buttrock:

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...