Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ja wiem o tej dwójce :icon_twisted: wpadnij to sprawdzimy co się dzieje ;)

 

Powiedz gdzie to podjadę :icon_razz: narazie się tylko dowiadywałem w serwisie Hondy na Limanowskiego i w PP Racing na Królowej Jadwigi. W serwisie za samą robociznę powiedzieli mi 1500 zł :bigrazz: no nie powiem ale w porównaniu do 250 zł które mi zaproponował pan Paweł za samą dwójkę to jest trochę różnicy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to 1500 było ode mnie :cool: , z zatrzeżeniem że to najgorszy scenariusz uwzględniający rozebranie silnika i naprawe skrzyni biegów . Prosiłem żebyś podjechał bo może to być coś niegroźnego . 250 zł to nie cena za naprawę sprzęgła o które pytałeś ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to 1500 było ode mnie :cool: , z zatrzeżeniem że to najgorszy scenariusz uwzględniający rozebranie silnika i naprawe skrzyni biegów . Prosiłem żebyś podjechał bo może to być coś niegroźnego . 250 zł to nie cena za naprawę sprzęgła o które pytałeś ?

pozdro

 

Nie no z tego co pytałem to powiedzieli mi jeżeli cała skrzynia 400 - 800 zł oczywiście sama robocizna, a sama dwójka może i nawet 250. No wiesz to 1500 to trochę mnie załamało patrząc na to, że ten motor już ma swoje lata. Już wcześniej właśnie robiłem tam swoje moto, między innymi uszczelniacze na zaworach i w sumie jestem zadowolony. Narazie i tak sprawdzam wszystko orientacyjnie bo wiadomo zima idzie kasy za bardzo nie ma :bigrazz: no i ten moduł zapłonowy muszę znaleźć jeszcze, na allegro tam widziałem parę sztuk, do wiosny jakoś się powoli zbierze wszystko do kupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...