Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie również planuję się wybrać z kumplem jako towarzysz do Wawy, on będzie czegoś dla siebie szukał.

 

Titi nie omieszkam Cię odwiedzić, skoro tak wygląda sprawa... u Was chociaż jest wybór w Starachowicach to nawet sklepu motocyklowego nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na jakims forum czytalem ze nie do konca oplaca sie kupowac tam ubrania..

Dużo rzeczy kupiłem już na motobazarach w Warszawie, w Łodzi i można trafić ciekawe okazje, szczególnie przywożone z wyprzedaży np. z Louisa, można się potargować, przymierzyć, ale nie kupować nic na siłę. Ofertę Louisa mają "motoakcesoria" i czasami u nich też się zdarzają jakieś wyprzedaże. Na allegro też często można coś upolować, ale części, oleje itp. to tylko u Titiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byliśmy na bałaganie w sprawie ciuchów...Rozmawialiśmy z dwoma producentami...We wtorek jedziemy do Larssona a w czwartek do Olka negocjować ceny ubrań i akcesoriów...We wtorek postaram się wysłać Darka samego ale w czwartek sklep czynny do 11,30...u Olka mają być pokazy nowych kolekcji w atrakcyjnych cenach więc jedziemy obydwaj...

 

Dzięki Przemciu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2 lutego zbierane są zamówienia na naszywki forumowe.Zamówiłem sobie. http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/155695-naszywki-fm-2012/page__p__1958262#entry1958262

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byliśmy na bałaganie w sprawie ciuchów...Rozmawialiśmy z dwoma producentami...We wtorek jedziemy do Larssona a w czwartek do Olka negocjować ceny ubrań i akcesoriów...We wtorek postaram się wysłać Darka samego ale w czwartek sklep czynny do 11,30...u Olka mają być pokazy nowych kolekcji w atrakcyjnych cenach więc jedziemy obydwaj...

 

Dzięki Przemciu :wink:

 

Zorientuj się ile by kosztował u ciebie kask Nolan N-104 kolor biały i srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i filterek powietrza jak byś miał dla mnie to daj cynk ew małżonka odbierze tyle że od łopaty będziesz musiał się oderwać ;) zaczynam lubić odśnieżanie ciepło, fajne powietrze i coś innego niż cały czas za kółkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i filterek powietrza jak byś miał dla mnie to daj cynk ew małżonka odbierze tyle że od łopaty będziesz musiał się oderwać ;) zaczynam lubić odśnieżanie ciepło, fajne powietrze i coś innego niż cały czas za kółkiem

A to twoje to jest EN 500 A, B czy C jak dobrze pamiętam 1995r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce kupić olej MOTUL 5100 ESTER 10W40 w cenie 120 zł za 4L zapraszam do sklepu....W hurtowniach czuć już sezonem, ceny idą w górę :banghead: ....Ściągnołem jeszcze trochę w dobrych cenach ale zapasy nie są nieograniczone...Gdybyście chcieli jakieś inne oleje lub mieli jakieś szczególne życzenia piszcie :)

 

heheh 90 rok

A jaki symbol A, B czy C :blush: Musze sobie spisywać wasze motorki coby za każdym razem nie wypytywać :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie postanowiłem stworzyć w sklepie bazę waszych motocykli...Dla naszej wspólnej wygody...Po prostu jak będę miał dane waszych moto nie będę za każdym razem wypytywał o to...Gdybyście mi podali na priv pełną nazwę, pojemność, rocznik i jeśli macie taką możliwość symbol ramy /wyszukiwarka Larssona o to pyta/ im więcej danych o moto tym lepiej. Do tego jeszcze nr. telefonu i imię lub ksywę...Wtedy mi będzie wystarczało hasło co potrzebne...Myślę że ten temacik ułatwi nam życie, po prostu ciężko zapamiętać kto na czym lata ;)

 

Dane te oczywiście pozostaną między nami, nie wypłyną nigdzie dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie jakiegoś wulkanizatora w Radomiu, który zdejmie/założy oponę i co najważniejsze wyważy później felgę? W Starachowicach zrobiłem małe rozeznanie... mogą wymienić na nową, ale z wyważeniem już ciężej...

Edytowane przez Ziuutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie jakiegoś wulkanizatora w Radomiu, który zdejmie/założy oponę i co najważniejsze wyważy później felgę? W Starachowicach zrobiłem małe rozeznanie... mogą wymienić na nową, ale z wyważeniem już ciężej...

Jeszcze Yamaha/BMW ul.Warszawska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...