Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poleciłbym Ci serwis na Maleczynie u Tobiasza na Zachodniej,ale widzialem,ze Mu sie dzidzia urodzila,wiec nie ogarnie robot jak narazie. Jedz do automobilklubu

 

ooo a ja koło Małęczyna mieszkam rzut beretem i nie wiedziałem że pod nosem mam mechaniora, zadzwonię zapytam.Wielkie dzięki za info.Pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zimy w tym roku ma nie być ;)

oj chciałabym jak nigdy dotąd, żeby jej w tym roku nie było!!!

Jak wytrzymać tyle miesięcy bez jeżdżenia? To chyba wykonalne tylko z motocyklem w pokoju (taki fajny temat na forum już jest)..ale ja takiej szalonej i pociesznej możliwości też nie mam! :banghead: niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesięcy? Zazwyczaj to kilka tygodni..choć i to dużo powiedziane ;) :biggrin: Ostatnio to nawet w sylwestra w samo południe było spotkanie. A 3króli to już tradycja :laugh: Tak więc posłuchaj Harnasia...

Edytowane przez Dominik D.

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni? ;)

właśnie od kilku tygodni nie jeżdżę i w związku z tym coraz gorzej ze mną!

Do grudnia nawet daleko, a co dopiero do 3króli.

No cóż...chyba nawet Harnasiowi nie uda się mnie pocieszyć :wink:



Skąd Wy Motocykliści macie tyle cierpliwości w te ciemne, zimne, jesienno - zimowe dni? ;)

Pożyczcie troszeczkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Harnaś w tobie cała nadzieja... :wink:

Ładnie Panowie, Dziewczyna marznie a Wy nic. Motór trza jej o(d)grzać.

Ja coś czuję, że pokibluję dłużej bez moto -słów brakuje z ubezpieczycielami i felczerami -sprawa w toku...

Może jakieś andrzejki/ostatki gdzieś, ktoś ogarnie w większym gronie dla tych co im już zimno albo nie mają na czym polatać :) ?

Edytowane przez fizyk78

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...