Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie gościu że jesteś taki asior motorkowy i nie masz żadnych problemów ze swoim sprzętem. My cienkie bolki musimy sobie jakoś radzić i nawzajem pomagać...

pewnie tato kupił moto i daje na serwis u Mańka albo Berty co :icon_question:

Jupik TY o każdej porze :buttrock:

 

Widze ze sie spiales..Spoko loko, to taki swego rodzaju zart byl :icon_mrgreen: Ja nic nie mam do pomagania sobie nawzajem, a wrecz jestem za :buttrock: Dla Twojej wiedzy nikt mi nie sponsorowal moto ani serwisu :banghead:

Edytowane przez hornets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się umówiliśśmy w pubie i to na forum, to byłem ja,Przemo,Kajtek,Rarek,Karlo i Madlen no i Inga. Reszta miała gdzieś integrację. Może więc coś, ktoś zaproponuje nowego najlepiej kulig :biggrin:

 

Widze ze sie spiales..Spoko loko, to taki swego rodzaju zart byl :icon_mrgreen: Ja nic nie mam do pomagania sobie nawzajem, a wrecz jestem za :buttrock: Dla Twojej wiedzy nikt mi nie sponsorowal moto ani serwisu :banghead:

 

 

Spoko czasami mam dziwne chwile. Jeszcze nie ochłąłem po tym wszystkim co się wydażyło. Latam tyle lat ile ty masz i teraz straciłem prawo jazdy :banghead: . Stary a głupi i czasami żartów nie wyczuwam. :buttrock:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj okoliczne wioski zwiedziłem poznając nową maszynę.

Frajda jak przy pierwszym rowerku od tatusia.

prowadzi się dużo lepiej niż stara poczciwa Hondzia, lekko bierze zakręty i ma naprawdę elastyczny silnik. tylko... musze przywyknąć, że można przykręcić więcej niż 8 tyś/obr. ( tyle hondzia miała). chyba założe też tą okropną szybę bo zaczyna wiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie bym wpadł Was poznać, ale jak moja żonka (przeciwniczka motocyklowego szaleństwa) dowiedziała się, że kupiłem drugi motocykl to mało co a bym z podbitym okiem chodził. :banghead:

Na szczęście skończyło się na cichych dniach w domu :notworthy:

 

wole nie podpadać teraz.

może innym razem pozdrawiam i udanej zabawy :crossy: :buttrock:

Edytowane przez mucha56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie bym wpadł Was poznać, ale jak moja żonka (przeciwniczka motocyklowego szaleństwa) dowiedziała się, że kupiłem drugi motocykl to mało co a bym z podbitym okiem chodził. :banghead:

Na szczęście skończyło się na cichych dniach w domu :notworthy:

 

wole nie podpadać teraz.

może innym razem pozdrawiam i udanej zabawy :crossy: :buttrock:

 

Ehhh...te kobiety... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...