Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wczoraj wieczorem miałem niemiła niespodziankę, chcąc wracać do domu zerwałem linkę gazu (GPZ 500S r. 2003 r.). szczęście w nieszczęściu będąc ok. 30 km od Radomia zostałem u mamy na działce na wsi :) ale moto jest unieruchomione.

 

czy ktoś może mi poradzić gdzie w Radomiu kupię linkę taką linkę dziś, jakiś nr tel. bo dzwonię po sklepach?

 

co do wymiany mam zamiar zrobić do z Ojcem we dwóch, myślę że nie jest to zbyt trudne, szukam po necie instrukcji jak to zrobić, jak ktoś ma jakąś podpowiedź będę wdzięczny :)

http://www.larsson.pl/index.php?c=odk&nt=1677&cdes=Linki%20i%20ci%EAgna&bid=105728

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i leć do Titiego po linkę sprzęgła i zmień bo kosztuje grosze, a kłopot podobny.



Kto sie załapał ;)

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130801/POWIAT0206/130809940



zapomniał bym.

post-58834-0-23560200-1375362015_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież wiesz że Pierścionek, Sibon, Czerwony chyba Łazan i prawdopodobnie Metys i Pisarek... :wink: Ja nie mogę przynajmniej dziś, jutro sklep musi być otwarty, ale może dolecę na jedną noc....tylko że tam wszędzie trzeba się nałazić :banghead: ...namioty strasznie daleko od parku maszyn a mnie się trochę nie chce łazić, za wygodny jestem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajasarek jutro dojedzie (pracuje). Ja jadę do Buldoga i z Metysem śmigamy po Pieścionka u którego bedzie czekał Sibon i Czerwony. Fakt, w Bałtowie robi się w cholerę kilosów, tym bardziej że zawsze stawiamy chałupy na samym końcu pola. I maszyn nie można stawiać na namiotowym - tego trochę szkoda, ale porządek musi być :rolleyes: Dolatuj w sobotę.

Oskar

 

P.S. nie masz może pasa do LTD-ka?

 

O.

Edytowane przez Storm74

Lepiej mieć tarcie w punkcie podparcia, niż parcie w punkcie podtarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...