Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny ten wytrysk, byłem wczoraj, ale na rowerkach z rodzinką. Najbardziej mnie cieszy że fontanny skierowane są kiblami w kierunku kościoła (podziwiając wodę nie widać czarnych i ich fortecy)

Lepiej mieć tarcie w punkcie podparcia, niż parcie w punkcie podtarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki k...ładny.Kościół sie tam jakoś komponuje.Mnie się podobała Fogomonstra pod pomnikiem Kochanowskiego.O 2 poszedłem w kimkę .Gdyby nie deszcz miałem jechac w miasto.



http://www.cozadzien.pl/galerie/wydarzenia/gal,2236.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten wytrysk, byłem wczoraj, ale na rowerkach z rodzinką. Najbardziej mnie cieszy że fontanny skierowane są kiblami w kierunku kościoła (podziwiając wodę nie widać czarnych i ich fortecy)

Podoba Ci się ten wytrysk jak to nazwaliście, a nie podoba Ci się kościół garnizonowy będący historią naszego miasta ??

To tak jak byś napisał dla mnie - fajnie, że mój pies się ze*rał, widzę gówno a nie widzę zielonej trawy.

Chyba, że "czarni" Cię molestowali czy coś...

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba Ci się ten wytrysk jak to nazwaliście, a nie podoba Ci się kościół garnizonowy będący historią naszego miasta ??

To tak jak byś napisał dla mnie - fajnie, że mój pies się ze*rał, widzę gówno a nie widzę zielonej trawy.

Chyba, że "czarni" Cię molestowali czy coś...

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarni czarnymi ale komponuje sie to nie specjalnie z zastaną zabudową.Tak jak szklana piramida w Paryżu.Opatrzy się pewnie jakoś jak fiat multipla.Tyle że fiata nie musisz kupować, a to poniekąd musiałem kupić z podatków.Nie trzba być wierzącym ale kościół a kiedyś cerkiew to budynek z historią.Nie każdy który odwiedza Jasną Górę jest katolikiem.

 

Pany zapowiadają upały i to jest w tej chwili najwazniejsze.W ub wekend straszyli deszczem i dupy bardzo nie ruszyłem.Zaliczona przeprawa promem w Solcu nad Wisłą i kolejna w Kazimierzu i ciut mało.Ktoś gdzieś dalej leci ? Odradzam drogę Iłża - Lipsko łata na łacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancur to Ty płacisz podatki ;)

Pepe -widzę, że wróciłeś, kiedy relacja z wyprawy "Alpy" :icon_question: Pisz :notworthy: , bo jestem bardzo ciekaw, zamknąłęś się w 5 tys km :icon_question: Obyło się bez przygód :icon_question:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Alpy to juz historia.Widziałem u kogoś na komórce takie foty :D

 

 

tak informacyjnie i tutaj

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/162631-eskorta-weselna-3-sierpnia-2013/

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Alpy to juz historia.Widziałem u kogoś na komórce takie foty :D

 

Widzisz Karol relacja nie potrzebna.

Wróciłem było zajefajnie, fajna przygoda w pozytywnym słowa znaczeniu

przejechałem większość najwyższych alpejskich przełęczy, począwszy od:

Nockalm hochapenstrasse i Malte

przez:

Dolomity: Falzarego, Pordoi, Stella, Gardena

Giovo

Stelvio

Umbrail

Gavia

Bernina

Ofen

Albula

Spluga

Bernardino

Gottardo

Furka

Grimsel

Susten

Nufenen

Duży Bernardo

Mały Bernardo

l'Iseran

Galibier

Izoard

la Bonette

do Nicei

potem przez jezioro Garda do domu: 5144km dwa tygodnie w tym jeden dzień bez motocykla, mam 80Gb filmu w Hd i kilka fotek, chętnie podzielę się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj wieczorem miałem niemiła niespodziankę, chcąc wracać do domu zerwałem linkę gazu (GPZ 500S r. 2003 r.). szczęście w nieszczęściu będąc ok. 30 km od Radomia zostałem u mamy na działce na wsi :) ale moto jest unieruchomione.

czy ktoś może mi poradzić gdzie w Radomiu kupię linkę taką linkę dziś, jakiś nr tel. bo dzwonię po sklepach?

co do wymiany mam zamiar zrobić do z Ojcem we dwóch, myślę że nie jest to zbyt trudne, szukam po necie instrukcji jak to zrobić, jak ktoś ma jakąś podpowiedź będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem i wróciłem na ssaniu (5 km).

Zobacz profil Tittiego, sklep AUTO DIM RADOM al.Wojska Polskiego 48 tel. 727 666 663

 

Motor Szop: 48 363 32 36

 

 

 

Pozdro

Lepiej mieć tarcie w punkcie podparcia, niż parcie w punkcie podtarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj wieczorem miałem niemiła niespodziankę, chcąc wracać do domu zerwałem linkę gazu (GPZ 500S r. 2003 r.). szczęście w nieszczęściu będąc ok. 30 km od Radomia zostałem u mamy na działce na wsi :) ale moto jest unieruchomione.

 

czy ktoś może mi poradzić gdzie w Radomiu kupię linkę taką linkę dziś, jakiś nr tel. bo dzwonię po sklepach?

 

co do wymiany mam zamiar zrobić do z Ojcem we dwóch, myślę że nie jest to zbyt trudne, szukam po necie instrukcji jak to zrobić, jak ktoś ma jakąś podpowiedź będę wdzięczny :)

 

No i masz tą linkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...