Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies w dowcipach wyszukalem takiego rodzynka...

 

Oto, zaczerpnięty z listy dyskusyjnej, przykład jak można uzyskać kompetentną i przy okazji uduchowioną pomoc w sprawie regulacji zapłonu w motocyklu.

> Zapłon jest elektroniczny nie rególuje się go.

>

> Gdzie jest dysza w MZ ???

Zprawde powiadam Ci ze racje masz: zaplonu nie rególuje sie, jednakowoz sie go r e g u l u j e . I zaprawde powiadam iz lacniej kot zje kupe wielblada niz bedzie mozna z niewyregulowanym zaplonem na motocyklu jezdzic, przeto sprawdz czleku wyprzedzenie statyczne zaplonu.

Blogoslawiony ten kto sprawdza ustawienie poziomu paliwa albowiem wazny to czynnik i przy poziomie niskim diabelska ta maszyna szybciej paliwo wypalac bedzie nizli je otrzyma a paliwo w rurce o niczym swiadczyc nie moze.

Razu pewnego niewiasta jedna zapytala mistrza: Mistrzu coz byc moze przyczyna przerywania pracy silnika na wysokich obrotach ? A mistrz odrzekl: Niewiasto puchu marny, przyczyn moze byc wiele ale wymienie dzis tylko jedna: niski poziom paliwa w komorze plywakowej, rzekl mistrz i dobawil jeszcze: azaliz znalem takich co nie uwierzyli mowiac ze wczoraj bylo dobrze a dzis nie jest a byc powinno, wierzaj mi niewiasto iz do dzis nie dostapili szczescia jazdy, albowiem blogoslawieni ci ktorych wiary nie zburzyla marna pewnosc wynikajaca z wnioskowania indukcyjnego i ktorzy dali wiare i sprawdzili poziom paliwa i oni to dostepują plynacego z wibracji slinika i drogi szczescia jazdy motocyklem.

Blogoslawieni cisi ktorzy w pokorze sluchaja rad bardziej doswiadczonych albowiem oni wlasnie dostapia szczescia jazdy na motocyklu swojem i cieszyc sie tym szczesciem beda.

Edytowane przez styka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wrzucę coś śmiesznego :icon_twisted:

 

 

No co chłopaki z Werner Party wracają! :icon_razz: Ten na masce to ja, w bagażniku Xylo a za fajerą Szczeniak siedzi. :buttrock:

Film Karola wygrał (książeczke z tygryskiem) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szykować maszyny :) idą roztopy :))

Raruś wreszcie twoja maszyna będzie miała naturalne błoto a nie to w aerozolu co do tej pory używałeś do lansowania się :)))))))

 

Na roztopy to tylko Żółty i jego łódz podwodna :icon_twisted:

Naturalne bloto jest obleśne .... zostaje przy spray'u :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przymierzam się do zmiany motocykla i uznałem, że zima jest dobrym momentem.

Obejrzałem sprzęt wstępnie lecz jutro będzie możliwosć jego odpalenia gdyż ze wszystkich sprzetów jakie sprzedaje powyjmował akumulatory. (motocykle znajdują się na ulicy gęsiej)

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na temat stanu na pierwszy rzut oka

http://allegro.pl/item913475660_kawasaki_zx6r_ninja.html

 

Jeśli ktoś miałby w dniu jutrzejszym trochę czasu na obejrzenie sprzęta i sprawdzenie go pod względem technicznym prosiłbym o SMS (nie moge rawie całe dnie odebrać - oddzwonie) na nr 794-366-786

 

Za ewentualną pomoc na pewno się odwdzięcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...