Skocz do zawartości

Chcę Drag Stara - szukam adresów


marian00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem nowyn uzytkownikiem wiec na poczatku moge napisac przypadkiem cos nie tak a za to z gory przepraszam! I mam panowie do was prosbe a mianowicie czy mozecie m podac kilka adresow niemieckich stron internetowych gdzie mozna kupic jakiegos ladnego DragStara??

Z gory dzieki marian00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.blocket.se/li?q=&ca=11_s&th=1&c...=3&ps=&pe=&vt=2

Mozesz poszukac pod tym adresem :D

..wiem.wiem Szwecja troche daleko,ale tutaj dbaja bardzo o sprzet i pewnosc ze nabedziesz dobrego Dragstarka :)

Pozdrawiam Alex :)

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli nadal nie kupiles to .............. swojego bede w czerwcu do Polski sciagal i bedzie do sprzedazy :) :D

Zdjecia + filmik w stopce.

Cena do uzgodnienia, ale okolo 12000 tysiakow :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat 500zł i 3lata braku możliwości zrobienia prawka-tyle dostaniesz jak cię złapią(w dobrym razie).Ale na mało uczęszczanych drogach będzie dobrze raczej.Nie popieram tego,ale to może dlatego że sam nie mogę przed prawkiem:)

Ciekawość skąd wyciągnąłeś te 3 lata braku możliwości ? W Kodeksie Drogowym nic takiego nie ma.

Proponuje dział PRZEPISY.

A w skrócie: brak uprawnień do kierowania pojazdem = 500 PLN, brak kategorii A = 300 PLN

I opierrrr ale to już gratis :cool: Bez punktów karnych ofkorz.

 

Tymczasem odradzam jazdę bez prawka bo o pecha nie trudno - wystarczy ze ktoś w Ciebie wjedzie, ty będziesz ok ale już masz problem. A w przypadku szkody (daj Boże tylko materialnej) Twój ubezpieczyciel owszem wypłaci odszkodowanie ale później z Ciebie zedrze :wink:

ot i tyle.

 

pozdrawiam

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość skąd wyciągnąłeś te 3 lata braku możliwości ? W Kodeksie Drogowym nic takiego nie ma.

Proponuje dział PRZEPISY.

A w skrócie: brak uprawnień do kierowania pojazdem = 500 PLN, brak kategorii A = 300 PLN

I opierrrr ale to już gratis :crossy: Bez punktów karnych ofkorz.

 

Tymczasem odradzam jazdę bez prawka bo o pecha nie trudno - wystarczy ze ktoś w Ciebie wjedzie, ty będziesz ok ale już masz problem. A w przypadku szkody (daj Boże tylko materialnej) Twój ubezpieczyciel owszem wypłaci odszkodowanie ale później z Ciebie zedrze :crossy:

ot i tyle.

 

pozdrawiam

kjujik

Generalnie "odchodzący" ma trzy racje czyli prawdy czyli święta prawda,tylko prawda i g... prawda :crossy: :D :lalag: ale ta ostatnia w tym przypadku nie ma racji bytu

Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...