Skocz do zawartości

MZ ETZ 250 - CO W NIEJ TRZEBA WYMIENIAĆ?


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey!

 

podgrzewane matki wpadły mi do głowy kiedy zobaczyłem je w katalogu polo, najtańsze są za 19,95 € mam na nie starszną ochote tylko nie wiem jak instalacja to będzie znosić... nie wiem, możę na na przyszłą jesień pomyśle.

 

Co do reszty bajerów to powiem tak: etki były robione bez takich rzeczy (czujniki etc...) i jeździły, osobiście raz się tylko bałem o przegrzanie silinika, mianowicie stojąc na skrzyżowaniu :arrow: stałem tak długo że w pewnym momencie zawróciłem. Gdybym miał czujnik byłbym spokojny. Benzyny zabrakło mi raz... gdybym miał ten wskaźnik... ehh...

narazie remont mojej etki stoi (przez szkołe ku*wa!!) :wink: :( :wink: :x (ale już niedługo... ), jak ruszy pełną parą to pomyśle o tych czujnikach, i oczywiście nie będą to bajery w styly młotek troche kleju i pomalować tylko starannie wykonane :arrow: nie nawidze jak to sie mówi "wieś tuningu" - wiecie o co chodzi

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko-zarabiscie ze sa ludzi ktorzy grzebia przy swoich motorkach.Ciekawi mnie tylko czy ktos zalozyl juz "podgrzewane manetki do etki".Wie ktos moze jaki jest pobor pradu przez to urzadzenie,czyli czy etka to wytrzyma?

A co Ciebie Micek-musze Cie przestraszyc,ja chodzac do szkoly mialo mase czasu na siedzenie w garazu.Od czasu kiedy jestem na studiach limit tego czasu skurczyl sie strasznie:( Takze korzystaj z tego co masz-bo niestety z kazdym rokiem bedzie coraz gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszyć mnie nie musisz, bo już sam jestem przrażony że ecia jak stała tak stoi :(

Najpierw chce wyjść na prostą z ocenami bo sobie zapaskudziłem rubryczke w dzienniku... i w ogóle człowiek lepiej sie czuje jak wie że w szkole jest ok :arrow: i starsi potem inaczej patrzą, wiesz jak to jest :wink:

 

a co do manetek to w katatalogu pisze: Startphase ca. 40W; On-Stellung ca. 18W

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła to system wiec trzeba go olac i zaczac krecic wałki na sprawdzianach i przy odpowiedzi ja tak robie,wiec mam w h*j czasu na siedzenie w gararzu, a w tym roku maturka a ja rzadnej lektury nie przeczytałem i sie ów egzaminu nie "boje".

Szkoła to wiezienie (oczywiscie poza przerwami), dlatego kupiłem sobie motor bo nie ma innej maszyny na kturej moge poczuc sie wolnym człowiekiem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła to system wiec trzeba go olac i zaczac krecic wałki na sprawdzianach i przy odpowiedzi ja tak robie' date='wiec mam w ch*j czasu na siedzenie w gararzu, a w tym roku maturka a ja rzadnej lektury nie przeczytałem i sie ów egzaminu nie "boje".

Szkoła to wiezienie (oczywiscie poza przerwami), dlatego kupiłem sobie motor bo nie ma innej maszyny na kturej moge poczuc sie wolnym człowiekiem.

 

Pozdro[/quote']

 

hmm, coraz bardziej sie do tego przekonuje żeby kręcić w szkole, bo jak człowiek jest uczciwy to zaraz coś jest nie tak :x

 

oj micek, trzeba się wziąć za siebie :( ehh zmiany, zmiany, zmiany mnie czekają bo inaczej życie mi przecieknie przez palce...

 

 

Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co tam jest napisane to 40 W przy rozruchu a pozniej 18.Czyli nie tak zle!Mysle ze ecia powinna to wytzrymac-w koncu alternator ma 180 w mocy.Odejmujac z tego nawet 90 W na oswietlenie to pozostaje drugie tyle.Tylko jak to nominalne 180 W ma sie do rzeczywistego pradu ktory tam powstaje...Ale dzieki za info.Chyba zaczne myslec nad tymi manetkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebalem troche w prospektach ktore przywiozlem z zeszlorocznego Intermotu i znalazlem podgrzewane manetki firmy Oxford-cena 90 euro,troszke duzo...Sa tez takie podgrzewane nakladki na manetki za 80 euro. Jednak w louisie czy polo te rzeczy sa duzo tansze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej M@łpa mam pytanie moze masz fotke tego podswietlenia silnika bo kombinowalem cos takiego sobie wstawic itp ale zastanawiam sie jak to zasilic i czy nie padnie mi akumulator jak to zaloze i jakie to jest z czego Neon dioda LED czy cosik innego a kolorek??? Niebieski masz tego światełka :) ja widzialem 2f2f :( 3m sie Pozdro 8) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...